Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó dolog hogy amikor kezdenék szerelembe esni akkor az eszem azt mondja hogy ne és a végén az eszem nyer? (ha lehet értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha az igazi szerelem rád talál, ott az ész nem jut szerephez. Az töröl... 37 ffi
2012. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lettél volna már igazán szerelmes, akkor nem az eszed győzedelmeskedett volna a szíved fölött.


26 N

2012. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cukorfalat99 ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor nem fog az eszed győzni ha az eszedre hallgatsz akkor nem is szereted igazán öt az a jó ha erősebb az az érzés amit a szíved diktál mit amit az eszed.
2012. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jó dolog-e? Én már közel vagyok az ötvenhez és én is mindig úgy éreztem, hogy az eszem dönt el mindent, volt olyan, hogy a szívem megszakadt, de akkor is az eszemre hallgattam. Ő elment én itt maradtam, már több tíz éve. Lehet ha akkor legyőz a szívem ma boldog ember lennék, de lehet, hogy boldogtalan mert már rég a múlt lenne Ő, így pedig még mindig Ő a nagy Ő!!!! Érted? Bonyolult de tényleg így van.
2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja persze és nekem is mindig azt mondják, mert még nem voltam igazán szerelmes, az előbbi vagyok.
2012. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!