Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi csinálhat az ember a...

Mi csinálhat az ember a szülinapján, ha nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy mostanában alig van akivel beszélek,ami miatt elég tré hangulatom van hónapok óta és semmi kedvem nincs a maradék fél barátoknak/haveroknak könyörögnöm,hogy ugyan már töltsük együtt a szülinapom.Szerintetek mivel lehet ilyenkor jól eltölteni egy napot?Azok akik hasonló helyzetbe vannak(sajnos :(),mi csináltatok a szülinapotokon?

Volt már valaki egyedül bulizni?Van annak értelme?


2014. márc. 13. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, nekem ugyanolyan nap mint a többi, meg se szoktam ünnepelni, csak max. reggel konstatálom, hogy plusz egy év. :)
2014. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddíg minden születésnapomat egyedűl töltöttem, 2 hét múla se lesz másképp :/
2014. márc. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? F/L, Én am. szívesen megyek veled bulizni:) 28 N Bp Én is voltam hasonló szituban.
2014. márc. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én spec egyedül voltam itthon a szülinapomon, bnőm nem ért rá, mert dolgozott...úgy fogtam fel, h ugyanolyan nap, mint a többi, így nem készíthetett a depi ki.

Egyébként, van értelme annak is, h elmész egyedül bulizni...ott is ismerkedhetsz és szerezhetsz új barátokat, de itt a net is. Az én esetemet csak azért vázoltam, h ha minden kötél szakadna...akkor, mit tehetsz, h ne legyen tré hangulatod!

2014. márc. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már egy nagy ember megmondta:

"meglepem magam magam". :)

2014. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy elkönyveled, hogy ez olyan nap, mint a többi.

Vagy megajándékozod magad valamivel. Mondjuk elkészited a kedvenc ételed, veszel pár cuccot, ami tetszik, vagy egyszerüen azt csinálod, amit már régóta szeretnél, és nem jutott rá időd.

Rajtad áll, mit kezdesz vele. És hogy hogyan fogod tuni élvezetessé tenni.

2014. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

23 éves lány vagyok és én is Pesti! ;)

2014. márc. 14. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy eddig, pihenéssel, kockulással, egyedül. Már hozzászoktam.
2014. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Boldog szülinapot :)

Hűts be egy üveg pezsgőt, vegyél egy forró fürdőt, kortyolgasd a pezsgőt, pillanatok alatt jó kedved lesz :)


vagy...


Menj fel a booking.com-ra vagy valami azonnali szállásfoglaló oldalra, irány Bécs, vegyél ki egy napra egy szobát, irány a Keleti pályaudvar és nézz egy kis világot :) Más népek, más nyelv, sok élmény :) Nem is fogod elfelejteni.


Vagy menj el egy fapados repülőtársaság oldalára és fogadd meg, hogy az első ajánlatot elfogadod :)

Így lehet, hogy egy olyan utazást fogsz ki, amire nem is gondoltál volna, hogy valamikor is szeretnél oda elmenni. Például Skandinávia, Hollandia, stb. :)


Én biztos ezt csinálnám...

2014. márc. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!