Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan rossz minden...

Miért olyan rossz minden ember (többi lent)?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyek az iskolába nem is vesznek emberszámba...nem beszél velem senki csak egy fiú akit ugyanúgy kiközösítettek,mint engem...én nekik semmi rosszat nem csináltam...pedig én mindig még a házi feladatokat is elvittem azoknak akik hiányoztak,és utánna eldobtak engem,mint a szemetet.Miért van ez?Miért utálnak engem?

2014. febr. 21. 16:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Dehát én nem is utállak!o.O
2014. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szard le a fejüket! Tudom,hogy nagyon nehéz,de ha sikerül,és elfogadod a helyzeted,boldog ember lehetsz!
2014. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán negatívan gondolsz rájuk,talán kicsit különc vagy és mindenért előbb hibáztatsz mást mint magad.Biztos hogy utálnak téged,vagy csak beképzeled?Nekem úgy tűnik te sem tudod őket elfogadni.


Látatlanba ennyit tudok írni,valamelyik szerintem illik rád amin el kell gondolkoznod.

2014. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te beszéled be ezt magadnak, de ha tényleg csak egy emberrel tudsz elbeszélgetni valószínűleg nem ez a helyzet. Lehet, hogy te vagy túl rendes hozzájuk és a kutyájukként tekintenek. Ha kedved lenne beszélgetni, nyugodtan írj rám, bár én lány vagyok.
2014. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
járd a saját utad és kezdj el box edzésre járni,hogy szert tegyél egy hasznos képességre amiért tisztelheted magad és ha hozzáértő leszel benne mások is tisztelhetnek érte téged ha megismerték az öklöd.
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm #4....amúgy én is lány vagyok
2014. febr. 21. 20:22
 7/8 zakos válasza:
A felső kérdésed alapján merül fel bennem, hogy ilyenkor a kérdező minden embert rossznak gondol, vagy minden embert saját magán kívül.
2014. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BatorK válasza:
Elhiszem, hogy ez most nagyon bánt téged, de nem valószínű, hogy benned van a hiba. Persze, jó, ha azért átgondolod mi az, amin változtatni érdemes, mik azok a felesleges gátlások, amik hátráltatnak a kapcsolatteremtésben. Olyan kompromisszumot viszont ne köss, ami elvesz belőled és így meghasonlanál önmagaddal. A magány egyébként hasznos dolog is lehet, ha helyesen éled meg. Amíg nem kezdenek ki téged, addig nem vesztettél sokat. Ha esetleg ilyesmi is előfordulna, akkor viszont állj a sarkadra :) A lényeg, hogy ez az állapot biztosan nem tart örökké.
2014. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!