Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HELP! BUDAPEST XX. Kerületében...

HELP! BUDAPEST XX. Kerületében, A Lurkóház óvoda elől megpróbáltak ellopni, és jócskán megrongáltak egy Fiat Tempra márkájú autót! Ha valaki látott valamit, kérem segítsen! (többi a leírásban)?

Figyelt kérdés
2014 február 27-én este 6 és 8 óra között a Pesterzsébeti Lurkóház óvoda előtt parkoló Fiat Tempra márkájú autót próbálták meg ellopni. Az autót azonban nem tudták elindítani, de súlyosan megrongálták. Átlagosan 50 ezer forintos kárt okoztak. Nagy valószínűséggel az autóra volt szükségük, mert a benne található egyéb értékeket ott hagyták. Biztosan nem tudni, hogy a két eset összekapcsolható-e, de kb. egy hónapja szintén eltűnt Pesterzsébetről, a Nagy Sándor József utcából egy Fiat Tempra!! Ezen autó eltűnésének ideje is este 7-8 óra körülre tehető. Kérem, ha valaki látott valamit, vagy értesült ezek eltulajdonításával kapcsolatban, az jelezze!! Nagyon fontos lenne!!!!
2014. febr. 27. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamerák?
2014. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felvétel nincs, bizonyíték nincs. Szóval az ügy most eléggé mélyponton van..
2014. febr. 27. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A facén van XX.kerület. Írd be oda is.
2014. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Facebookon írd le és oszd meg, nagyságrendekkel többen fogják elolvasni.
2014. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Napkiraly ***** válasza:

Olyat lop valaki?

Vegyél egyet,állítsd ki, figyeld meg,és ha jönnek üss rajtuk

2014. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Tolvajkergetőkre már én is gondoltam, de eddig csak 1 interjújukból láttam részletet, és nem tudom, hogy magánszemélyeknek is "besegítenek-e"? Mert az interjúban arról beszéltek, hogy a rendőrök, akik már hívták őket vagy akiktől valamilyen visszajelzést kaptak, azok hogy viszonyultak hozzájuk...
2014. márc. 9. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg a facebookjukat? Úgy érzem, elég nyíltak.
2014. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, majd vesznek egy Fiat Temprát, bekamerázzák + begps-ezik, aztán várják, hogy ellopja valaki, nem?
2014. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!