Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tenni, ha valakin...

Mit lehet tenni, ha valakin rontás van, megpróbálták levenni, de ez sem segített? Csak olyan válaszoljon, aki jártas a témában, aki csak szórakozna, menjen máshová.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bocs úgy olvastam, hogy rántás van...mondom mi van, rántott húst csináltál, és bepaníroztad magad?

rontás...szóval, esetleg a házit elrontod mikor írod matekból, de amúgy ilyen nincs.

2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akciós rontáslevétel ====> 06-90-555-666
2013. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inteligenciával próbálkoztatok? Úgy, hogy nem törődtök vele. De ha nem megy, mindenre megoldás a szikla, híd.
2013. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vortrex válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek vállaltak rontás levételt 120.000 Ft-ért, és rá 3 évre meghalt a fia autó balesetben
2013. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
De jó volt, míg Tajgetosz üzemelt...
2013. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező a pozitív energiát elküldtem neked hamarosan jobbra fordul az életed levettem rólad a rontást valóban sok gonosz ártó szellem tett körül, de ennek vége sikerült elűzni őket innentől szabad vagy remélem érzed a hatását.

Üdv, J Ügynök Mestermágus

2013. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Cseszd meg Iphone "vett körül" :-D

J Ügynök

2013. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy aki probalta, az tenyleg jol csinalta? Ha szerinted meg vagy atkozva, akkor gondolom keresel mast, aki segit.
2013. dec. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy csak olyan szóljon hozzá, aki hisz ilyenekben!!! A sok intelligens nem tud mit kezdeni magával vasárnap este? Vagy hol az intelligencia, amikor belekotyogtok olyan posztba, amin csak röhögtök, cikizés céljából, ráadásul egy tök idegent hídra küldeni... Kívánok mindenkinek hasonló jókat az elkövetkező évekre!!! Utolsó kommentelő, igaz, nem tudhatom, viszont azt sem, más mennyire megbízható, ezért kérdezek itt, mivel már teljesen tanácstalan vagyok.
2013. dec. 23. 09:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Tanácstalan vagy, választ vársz a kérdésedre, de intelligens válasz nem érdekel. Tehát nem valós választ vársz, hanem valami unintelligens humbukot válaszként, amivel semmire sem mégy... Jó, akkor írok olyat.


Írni kell a Jézuskának, így karácsony előtt, hogy hozzon rontáslevételt ajándékként, majd megcímezni Lappföldre, a Mikulásnak. Pacsihaverok, tuti átadja a címzettnek a fehérszakállú.


Esetleg felhívhatod Alexandert az Ezo-TV-n, hátha az ő rontáslevétele hatásos lesz.


Vagy főzz galambtollat éjféltől pontosan 4 órán keresztül, minden fél órában hintsd meg egy kis fehérborssal, miközben azt kántálod: "Rontás, távozz!" Majd önts a még bugyogó vízbe fél deci citromlevet, aztán hagyd letakarva állni két napon keresztül. Ha mindent jól csináltál, akkor két nap múltán elkezd pimpósodni a teteje, ez jelképezi a rontást. A pimpót ledobálod róla, majd megmosod a megrontott illető lábát a vízben. Ezután hétszer körbe kell fordulnia lassan a paciensnek, majd nyugat felé állva ugrania 3 nagyot, az utolsó ugrás közben egyszerre kell kimondanotok azt, hogy "Rontás, HUSS!" Előtte az ablakot nyisd ki. Így a rontás távozni fog.

2013. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!