Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért járjak ilyen társaságba?

Miért járjak ilyen társaságba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ember társasági lény és fontos, hogy barátkozzon. De mi van ha valaki nagyon befolyásolható és elkerül egy olyan helyre ahol nem tud kibontakozni, elnyomják, lenézik. Inkább egyedül vagyok akkor minthogy ez legyen. Pedig szeretnék találni olyan helyeket ahol nem ez megy.

2014. márc. 8. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen társaságba ne járj. Keress másik lehetőséget, ahol emberek között vagy, és jól érzed magad.

Csak olyanokkal lehet, kell barátkozni, akik társasága után jobban érzed magad, mint találkozás előtt.

2014. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Csak olyanokkal lehet, kell barátkozni, akik társasága után jobban érzed magad, mint találkozás előtt."


Ez a mondat megváltoztatta az életemet, mertem új irányba lépni, nagyon sokat segített, köszönöm!

2014. márc. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!