Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szokjam meg a magányt?

Hogyan szokjam meg a magányt?

Figyelt kérdés

Sokszor megkaptam az utóbbi időkben, hogy sok vagyok nekik. Ezzel az indokkal szakított velem a pasim, egy barátom azt mondta, hogy neki sok, hogy majdnem minden szünetben (o.társam) odamegyek hozzá, meg érzem másokon is, hogy nem szívesen vannak velem annyit. Viszont én egyszerűen képtelen vagyok egyedül létezni. Rossz érzés egyedül lenni akár csak 1 órát is, de mégis kénytelen vagyok megszokni, pl a suliban. És nem tudom elfoglalni magam, mert olvasni nem szeretek, tanulni sem igazán, és hobbim sincs. A gép előtt meg már unalmas ülni itthon. Vannak barátaim, de úgy tűnik hogy nem akaszkodhatok rájuk...

18/L


2014. ápr. 7. 16:38
 1/8 Firedoom ***** válasza:
Butasag. Nem kell megszokni, en is altalanosban igy jartam ahogy te, elidegenedtek tolem az emberek. Aztan jott a kozep. Itt IGAZI barataim vannak, nem kell sok, eleg 1-2, de ha ok tenyleg a barataid akkor nem fogja zavarni oket.
2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb másfél éve csücsülök egy szobában és azt vettem észre hogy vannak emberek akik olyanok mint egy pohár víz. semmilyenek. vannak akik üres poharak és vannak akiket illatos teához lehet hasonlítani vagy mittudom én. a lényeg az hogy az üres pohár mindig azzal van megtöltve mint a környezete mert ő egy árnyék. a phár víz pedig semmilyen íztelen szagtalan ezért mind a ketten félnek, irtóznak, menekülnek a magány és az egyedüllét elől. aztán észrevettem hogy vannak a környezetemben emberek akikkel beszélek néhány szót és rájövök hogy ez az ember egymagában egy külön világ. van akiben nem fejlődik ki, van akiben csak akkor amikor sokat van egyedül de lehet hogy valaki pohár víz vagy üres pohár. Amelie pl ilyen külön világ (film). sazóval próbáld felfedezni magadban ezt a világot ha nem sikerül akkor ne próbáld megszokni elvégre az ember társas lény de ha túl jól kifejleszted ezt a világot, nem akarsz majd emberek közé menni sőt minden eszközt megragadsz hogy beszélned kelljen másokkal és hasonlók.
2014. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Firedoom ***** válasza:

Az 1. Vagyok

Az elozo nagyon szepen fogalmazott, fogadd meg amit mond.

2014. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pontosan így vagyok. Nem tudom mit tegyek. A magányt nem tudom megszokni/elviselni, mégis magányos vagyok már lassan egy éve, mivel valahogy mindenki lefarsul rólam egy idő után. 22 F


Én Gyurcsányt hibáztatom!

2014. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firedoom ***** válasza:
rosz gondolkodasmod
2014. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valszeg azért falsulnak le rólad mert unalmasnak tartanak. pohár víznek. találj ki magad számára izgalmas dolgokat amiket úgy gondolod szeretnél csinálni fess, küzdőspotolj, online pókerezz, fotózz, foglalkozz gasztronómiával akármi! és előbb utóbb azon kapod magad hogy valakivel elmélyülten beszélgetsz ezekről.
2014. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szokd meg. Én már megszoktam, és csapdába estem.
2014. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy csapdába estél?
2014. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!