Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket mi motivál hogy...

Titeket mi motivál hogy felálljatok, és ne adjátok fel?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 14:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én magam.
2014. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Az, hogy nem tudom elviselni a kudarc gondolatát sem
2014. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy van egy tunderi kislanyom, akinek szuksege van ram.
2014. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ha már minden tönkrement körülöttem, legalább maradjak ember. Ember meg csak akkor vagy ha teszel valamit. Ahogy elkezdesz tenni valamit sikerül felállnod.


Kezdtem én már a full jó után nulláról. Megtapasztaltam milyen amikor nem kell az árcimkéket figyelni, meg azt is, hogy milyen amikor otthon ki kell számolnom a pénzt kiflire, hogy a gyerekeknek tudjak enni adni, miközben egyedül gondoskodok róluk egy olyan eredetileg tehermentes lakásban amit a baj miatt be kellett terhelnem azért, mert nem volt más választásom. Keresetem semmi, mivel vállalkozó voltam semmilyen támogatás nem járt, és munkanélküli se.


Elkezdtem tenni. Mivel nem volt netem, telefonom, a tv nélkülözhető de az se volt. Mosógépem se, az autómat is "elvesztettem", kikapcsolták a meleg vizet stb.

Szóval sajnáltam magam kb fél évig, vártam az azóta se megérkező pénzeimre. Aztán egyszer csak felkeltem az önsajnálatból, és a lakástól 4 km-re lévő belvárosi részbe begyalogoltam minden nap munkát keresni, mert buszjegyre se volt pénzem.


Tehát az motivált, hogy ember maradjak, és a gyerekeim ne lássanak szerencsétlen magatehetetlen gyáva senkinek.

2014. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ha padlóra kerülök, és nem csinálok ellene semmit, akkor maradok a padlón, azt pedig nem akarom.

Saját felelősségem a boldogságom, teszek érte.. Ha feladom, onnantól az én hibám, hogy rosszul érzem magam.

2014. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én össze vagyok törve. Már csak egy nagyon kicsi választ el attól hogy teljesen padlóra kerüljek. A barátaim elfordultak pont most mikor a legnehezebb nekem. Nem tudom mit tegyek.
2014. ápr. 11. 15:02
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
semmi sem motivál,de ha nyafogsz,attól l*f.*sz sem fog megoldódni!Az ember egyszer megtanulja,hogy barátság nem létezik,emberek akik jönnek mennek.na és? egyedül vagy a világban,így lehetsz csak önálló.Ha magadtól teszel bármit is.
2014. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
miért olyan nehéz neked?
2014. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én magam, a céljaim
2014. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem az, hogy megmutatom: csak azért is!
2014. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!