Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira egyedül érzem magam...

Annyira egyedül érzem magam és elárultnak, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon egyedül vagyok úgy érzem senkiben nem bízhatok. A szüleimmel sajna nem túl jó a kapcsolatom, a testvéreimet szeretem de nem akarok nekik beszélni a lelki dolgaimról. Idáig folyton boldog voltam, igyekeztem mindennek a jó oldalát nézni annak ellenére hogy itthon nem túl rózsás a helyzet. De a múltkori veszekedés óta itthon nagyon sokat sírtam, szinte alig kaptam levegőt, úgy éreztem hogy nem akarok soha többé pozitívan látni semmit, elegem van. Mindenből elegem lett. Utána kicsit jobban lettem de tudtam hogy már semmi sem lesz ugyanolyan mint előtte. Mostanában már semmi se okoz boldogságot, de ezek előtt mindennek nagyon örültem. Mit kellene tennem szerintetek? 14/L
2014. ápr. 20. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azokkal, aki fájdalmat okoznak. Minél előbb állj lábra, és ne hagyd, hogy mások ebben akadályozzanak. És gondold azt, hogy ez csak egy ideiglenes állapot. Utána elköltözöl, megismersz több embert és minden jobb lesz.
2014. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Én is voltam már így. Sőt még meg is akartam halni. Aztán megbeszéltük a dolgokat. A szüleimmel teljesen félreértettük egymát. Félreismertük egymást. És most pótoljuk az elmaradott éveket. Próbáljátok megbeszélni. 15/L
2014. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár. Én is tiszta ilyen vagyok. De az egyetlen megoldás hogy megpróbálod mindennek a jó oldalát nézni. Mindennek örülni ami kicsit is jobb, a többit meg lesz*rni. Nekem működik.
2014. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a támogatást :D igazatok van csak ez nem olyan könnyű azért is mert anyáék nemrég váltak és nem érdekli őket semmi, csak az hogy egymásnak keresztbe tegyenek rajtunk keresztül mert más út nincs. És nem is foglalkoznak vele hogy közben nekem ez mennyire fáj.Anya olyan hogy csodálkozom hogy eszébe jutok néha napján, hogy hoppá van egy lánya. Apa meg nem velünk él már de ő se jobb.
2014. ápr. 20. 19:24
 5/7 Firedoom ***** válasza:

A sajnalatos igazsag, hogy szinte lehetetlen mindennek a pozitiv oldalat nezni. Ahogy latom a szuleidre sem tamaszkodhatsz. Viszont, a barataidra barmikor!

Ha szeretnel beszelgetni, szivesen segitek.

Kitartas

2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cica és semmi más válasza:
légyszi írd meg a facebook neved,épp az ilyen társaságra vágyó lányok/nők miatt hozunk létre egy csoportot,ha szeretnél csatlakozni add meg légyszi a facebook felhasnálód nevét.
2014. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cica és semmi más válasza:
2014. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!