Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti voltatok már egyedül bulizni?

Ti voltatok már egyedül bulizni?

Figyelt kérdés
Milyen volt? :)
2014. ápr. 19. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is leszek. Biztos sz@r lehet.
2014. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszer elmentem 18 évesen, mindegyik ismerősöm más társasággal ment, én meg egyedül maradtam.

gondoltam hogy nem nagy baj, egyedül is leget bulizni.

olyan hajnali 2 felé jöttem rá, hogy nem lehet, és hazamentem.

2014. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mikor mentél le?Hány órát töltöttél ott?
2014. ápr. 19. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam. Az egyik barátom volt a DJ, hívott minket, hogy menjünk el a bulira. Végül csak én egyedül tudtam elmenni.

Ugye ő a zenével foglalkozott, így egyedül maradtam. Hát piszkosul szar volt, nem tudtam, hogy mit csináljak, így szépen lassan leléptem.

2014. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam párszor. Olyan jó ismeretségi körrel áldott meg a sors, hogy az utolsó pillanatban képesek lemondani a bulit.

1x fesztiváloztam egyedül, akkor összehaverkodtam egy kisebb csoporttal, együtt iszogattunk, táncoltunk, kajáltunk, tulajdonképpen "befogadtak".

3-4x voltam discoban, kocsmában, vagy egyéb szórakozóhelyen egyedül. Állítólag jól elszórakoztam. Mindig annyira berúgtam, hogy csak a pultos/ott megismert emberek elbeszéléseiből tudom, mit műveltem.

1 eset ragadt meg bennem nagyon, amikor leültem inni 1-2 lánnyal, és 2-3 sráccal.

Az utolsó emlékem az éjszakáról az, hogy hozzák a feleseket, és lenyomok kettőt. Másnap dél körül egy teljesen ismeretlen környéken, egy ismeretlen lakásban ébredek. Ott volt az egész csapat, és rohadt sokat röhögtek rajtam kelés után... Azóta se mondták el, mi történt.


Szóval lehet "egyedül" is bulizni, csak fel kell találnod magad. :P

2014. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyedül semmi értelme, ezért nem is megyek el sehova bulizni, mert csak unatkoznék, álldogálnék egy ideig, utána eljönnék.
2014. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!