Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok elfuserált?...

Miért vagyok elfuserált? Miért nem szeretnek? Miért nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
Magam sem tudom, hogyan jutottam idáig, mert nem volt mindig így. Régen voltak barátaim, élveztem az életet, általában szerettek. Mostanában valahogy minden megváltozott. Az anyagi helyzetem szinte kilátástalan, a párkapcsolatom bizonytalan,az emberektől távolodom vagy távolodnak tőlem, nem is tudom. Ma céges rendezvény volt és elfelejtettek meghívni (nem először). Véletlenül megjelentem ott, akkor jöttek rá, hogy elfelejtkeztek rólam. Persze zavarban voltak és elkezdtek kínálgatni, én pedig mosolyogva mondtam, hogy "köszönöm, nem", közben nagyon rosszul esett. Sajnos nem csak e téren, sok helyzetben elfelejtenek. Ez a mai csak kiváltotta most, hogy egy kicsit kiöntsem a szívemet.
2014. ápr. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet minden területén küzdeni kell a sikerért. Ha kis jelentéktelen emberként beleolvadsz környezetedbe, akkor ne számítsd környezeted elismerésére.
2014. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem jönnek rád majd vidámabb napok is:)

Nehéz nem sajnálni magunkat,ha tényleg meg van az oka,de próbálj meg valami olyat csinálni,amitől hasznosnak érezheted magad.Engem az fel tud dobni,tiszta lakás,kerti munka,barkácsolás,régóta halogatott elintéznivaló.

Szerintem az ilyen apróságok adják vissza az emberek önbecsülését.Amint másképp tekintesz magadra,az meglátszik rajtad és mások is másképp állnak hozzád.

Nem biztos,hogy ilyen vagy,csak példának írom,hogy van egy kolléganőm és olyan szinten leszívja az ember energiáját,hogy állandóan panaszkodik.Nem könnyű vele dolgozni,de ha épp jobb napja van,akkor meg mindig elgondolkodom rajta,hogy miért nem ilyen mindig,mert jófej lenne és szívesebben dolgoznék vele.Szóval ilyen helyzet is van és a tiedre neked kell megtalálnod a megoldást,mert senki nem akarja a más gondját.Úgyhogy fel a fejjel,mert feladat vár rád:)

2014. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Harb válasza:

Hello!

Amiket leírtál, ezekből azt vonom le, hogy nem vagy magaddal jóban. Képzeld el úgy a világot, mint egy tükröt magad felé. Ha úgy érzed, hogy semmibe vesznek, az valószínűleg azért van, mert te is semmibe veszed magadat. Vagy, ha ilyen helyzet alakul ki, nem küzdesz meg azért, hogy számba vegyenek. Ez nem azért van, mert gonoszak az emberek, hanem mert senki sem ismeri a másikat igazán. Valószínűleg visszahúzódó vagy, amivel a többi ember nem tud mit kezdeni. Gondolj arra, hogy ha te is jobban odafigyelsz magadra, önérvényesítőbb vagy, mások is jobban oda fognak figyelni rád.

2014. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!