Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így hogyan ismerkedjek lányokkal?

Így hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most leszek 16 éves,és gépész iskolába járok,autószerelő szakra.Ebben a suliban szinte egy lány sincsen.Nincs is olyan baráti köröm,ahol vannak lányok.Tudom hogy már ezerszer feltette más ugyanezt a kérdést,de nem találok normális válaszokat.Olyan azért nem vagyok,hogy oda megyek egy lányhoz az utcán,akit nem is ismerek.Így most komolyan,hogyan legyen barátnőm?Egyszerűen nem találok rá választ.Még egy barátnőm sem volt.Még sohasem voltam buliban pl..Ebben kérnék segítséget.

2014. máj. 6. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen dolog, interweb vagy mi. Tele van társkereső oldalakkal, közösségi oldalakkal..
2014. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tánciskolába.
2014. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
de miért nem mész el buliba? ott tudnál szerezni csajt
2014. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress valami klubot vagy hobbit, ahova lányok is járnak. Lehet valamilyen sport. De a tánciskola is nagyon jó ötlet. Ott általában mindig örülnek egy fiúnak, mert túl sok lány szokott lenni :)

De ha van pár hozzád hasonló osztálytársad, akkor összebeszélhettek, hogy együtt elmentek valami programra.

2014. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha élőben nemsokra jutottál, akkor neten :)
2014. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is válassz valami szociális jellegű hobbit vagy hobby-érdeklődés alapú közösséget(mondjuk ne terepasztalos stratégiai játékokat és hasonlókat, hanem ahol lányok is előfordulhatnak nagyobb számban). Akár internetes közösség is jól jöhet, olyan, ahol találkozókat is tartanak, akkor már netről, fórumról meg is ismersz előre pár embert. Szinte bármi témában találni legalább kisebb közösséget, az a lényeg, hogy olyat válassz, ami érdekel is, hogy legyen egy közös téma és érdeklődés, csak az ismerkedés kedvéért elég erőltetett az ismerkedés ha nincs bennetek semmi közös (és nem vagy sziporkázóan szórakoztató személy)

Vagy ott van a bulizás, koncertek, persze tudom, nem mindenkinek jön be az ilyen.

2014. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!