Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen, egyedül,...

Szórakozóhelyen, egyedül, hogyan ismerkedjek lányokkal egyéjszakás célból? Stratégia?

Figyelt kérdés

23 vagyok, volt már barátnőm, de egyéjszakás vagy szexkapcsolatom még sosem volt. Ismerkedésnél is kicsit visszafogott vagyok, bár ismerős csajokkal jól szót értek, idegenekkel nincs meg az a lehengerlő dumám, ha értitek.


Ingben, zakóban, elegánsan mennék, a csajok egy része szerint sármos vagyok, van némi izmom is (bár nem vagyok kigyúrt, vagy szálkás) de talán ezzel nem lesz gond.


Haverjaimat meg nem vinném, pont ezért kérdem, hogy amikor csak úgy egyedül ide-oda csapódsz, akkor hogyan érdemes kiszemelni a csajokat, meg kezdeményezni? És főleg - milyen szórakozóhelyeken?


2014. febr. 6. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Vigyél magaddal egy transzparenst, amire rá van írva "egyéjszakásra keresek lányt, itt lehet jelentkezni!"
2014. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
93%
Ilyenkor ha idegen helyen vagy és csak egy éjszakára kell a lány akkor érdemes kitalalnod valami klassz életet magadnak. Fel kell kelteni a lány figyelmét hogy kíváncsi legyen és igy nem tudod majd levakarni. Aztán reggel kalap kabát...
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

nincs bevalt recept. mindenki mas es mas, minden csajra egyeni taktikat kell alkalmazni :)

ismerd fel a helyzetet, amikor ismerkedhetsz, par apro jelbol meglathatod, hogy ki nyitott az ismerkedesre es ki fog elzavarni a fenebe. ne sablon modszereket alkalmazz, azokat senki sem szereti, csak az egyugyuek hiszik azt, hogy mukodnek :)

2014. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Előre mondom, hogy normálisabb csajt még ha ott helyben a táncparketten sikerül is levenni a lábáról, csókolod, tapizol, akkor sem egyszerű hazavinni, mert mindig van a társaságukban egy tyúkanyó mentalitású ügyeletes józan csaj, aki mikor már benne lenne hogy vigyed haza, magával viszi. De a telefonszáma addigra már meg van, és másnap hívhatod.


Szórakozóhelyen ne azt nézd, hogy neked ki tetszik a legjobban (ez valószínűleg szinted feletti csaj, aki téged nem vesz számításba), hanem azt hogy melyik csajok néznek meg. Közülük válassz kiszemeltet. Vedd fel vele a szemkontaktust, közeledj hozzá. Pl. ha te pultnál vagy ő meg táncparketten, akkor szemezés közben mehet egy kis Men's Style (férfierő hiteles interpretálása impozáns mozdulatok által), ha a csaj ezt veszi, akkor menj oda hozzá, táncoltasd meg, majd hívd egy italra, utána vissza parkettra és már nyomulj rá.

2014. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb csajtársasághoz tartozó már szemezésre válaszoló csajhou meg úgy tudsz pl. könnyen közeledni, hogy felajánlod, hogy lefényképezed őket a telefonjukkal, egy két kép után már a neked tetsző csajtól kérhetsz szexibb pózt, és oszthatsz neki finom bókot. Ha erre jól reagál, akkor italra hívhatod.
2014. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne mond el, hogy te egyedül mentél szórakozni, mert csajozni szeretnél.

Nekem ilyeneket mondtak, amik gyanúsak voltak, szóval valószínűleg egyedül jött a srác, de mást mondott:

- itt vannak a barátaim, csak elkeveredtünk

- egy barátom megkért, hogy vigyem haza, de mire ideértem elment

- a többiek átmentek egy másik helyre, de én szívebben maradtam volna itt

- csak erre jártam és beugrottam egy italra


Egyébként szerintem haverokkal könnyebb csajozni, mert ha egy fiú odamegy egy lánytársasághoz, az elég fura, de ha a fiúk is többen vannak és a lányok is, akkor egyszerűbb.

2014. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
# 2 - Nekem volt egy ilyen sztorim egy srác előadta hogy neki nem tom hány milliós autója van azt hitte ettől elájulok :) de nem igy lett be akart a wcbe vinni de én erre nem voltam vevő :)
2014. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyél sok pénzt és itasd. Bár sztem nem férfias dolog, de a szórakozóhelyek erről szólnak.
2014. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Eleve szánalmas, akinek az egyéjszakás kapcsolat kell, és az is, aki ilyenben még tanácsokat ad. Ha csak eddig láttok az életben, szánalmas anyámasszony katonája maradtok, akik egy párkapcsolatot képtelenek fenntartani. Nem az a férfi, aki egyéjszakásban le tud rendezni egy nőt, hanem aki a kapcsolatban meg is tudja tartani.
2014. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!