Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érezte magát ennyire...

Más is érezte magát ennyire egyedül?

Figyelt kérdés
Régebb voltak barátaim, de ez megváltozott. Nincs a környezetemben olyan ember akinek elmondanám a gondjaimat és ezáltal megkönnyebbülnék. Nem tudom hogyan kell ismerkedni. Ehhez még az is hozzájárul, hogy nagyon meghíztam, nem szeretek kimenni az utcára, rosszul esik ha megbámulnak. Diétázok, de mivel cukorbeteg vagyok, nem olyan egyszerű ez. A mozgáshoz meg ki kell mozdulni. Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam? Arra is gondoltam, hogy pszihológushoz megyek, csak arra nincs pénzem.

2014. máj. 14. 22:26
 1/5 gömbicica ***** válasza:

nem? kor?

mozgáshoz bizony ki kell mozdulni :)

pszichológus nem fog a problémádon segiteni.

a barátaid nem azért maradnak el, mert meghiztál.

menj el gyerekorvoshoz, vagy ha 18 multál háziorvoshoz, és mondd el panaszodat, és kérj vérvizsgálatot, amiben van hormonszintvizsgálat is. kiderülhet pajzsmirigymüködési zavar is pl.

fene megenné ha az emberek minden tulsulyos embert megbámulnának. akkor mindenki csak forogna :-D


Mozgás mindenképpen javasolt! semmi ciki nincs abban, ha pár kiló sulyfelesleggel az ember biciklizik, gyalogol, stb.

MIvel korodat nem irtad, egészségi állapotodat sem, igy nehéz ajánlást irni.


Mindenképpen kérd ki orvos tanácsát. ha bármi egészségügyi problémád van a tulsulyon és cukorbetegségen kivül, ne hagyd figyelmen kivül.

2014. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23/l. 165 centi magasságomhoz jelen pillanatban 65 kiló párosul. Egyetemista vagyok, munkahelyem sajnos nincs, pedig heteket jártam a városban és mindenhova beadtam az önéletrajzom. Lehet azért nem hívnak fel, mert kövér vagyok. Szégyellek orvoshoz menni, meg pénzem sincs rá. Ülök itthon, már a szüleim is biztos koloncként tekintenek rám...
2014. máj. 14. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is pont ugyanebben a cipőben járok. Én néha előveszek egy papírt és leírom a gondolataimat. Ez ugyanolyan megkönnyebbülés lehet, csak hát a papír nem válaszol sajnos.. de jobb híján megfelel.

Ami a magányt illeti, próbálom elterelni a gondolataimat, lekötni a figyelmem. Olvasok, filmet nézek, dolgozgatok és remélem, hogy a jövőben változnak majd a dolgok.

2014. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, jelen. Nekem régebben sem voltak barátaim, most sincsenek. Én sem tudom hogyan kell ismerkedni. Nincsenek barátaim, barátonőm soha nem volt, új ismerősöm pedig már hónapok óta nincs. Munkahelyem sincs. Én is itthon ülük. Testileg sem vagyok magammal elégedett, meg van nekem is problémám amivel szégyellek orvoshoz menni. Te cukorbeteg vagy, nekem meg magasvérnyomásom van. Pont egymáshoz illünk, csak a távolság már megint. Tőlem a legközelebbi egyetem is nagyon messze van, szóval nem pont a szomszéd városban lakom.

Egyébként néztem képeket hozzád hasonló testi adottságú lányokról. Én a vékony lányokat kedvelem, de 10-ből 8 nekem is tetszett. Szerintem nem annyira vészes ehhez a magasághoz ez a súly. 23/F

Esetleg nézd meg a lenti videoklipet. Nem vagy ennyire rossz állapotban, de a nő adhat egy kis önbizalmat. Semmitől sem zavartatva, túlsúlyosan ott táncol a videón, de nem érdekli. Nem tetszik a nő, de jól énekel és amiért ilyen bátor, még szimpatikus is.

https://www.youtube.com/watch?v=12zPU-8bsTE

2014. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"165 centi magasságomhoz jelen pillanatban 65 kiló párosul" Ez egyáltalán nem sok.

Én is nagyon sokszor érzem magamat magányosnak, egyáltalán nincs életem. Iskolába járok, okj képzésre, mert nem tudtam, mihez kezdjek az életemmel. Még most sem tudom. Egyébként egész nap csak itthon ülök,amikor nem iskolában vagyok, mert nincs kivel és nincs hova mennem. Élőben nem tudok új emberekkel ismerkedni, nem tudok jól kommunikálni. Interneten próbálkoztam már az ismerkedéssel,de mindig pofára estem. A magány helyett mostanában egyre inkább kétségbe esett vagyok.

Amúgy ha esetleg bánt valami, nyugodtan írj nekem üzenetet, nem ígérem, hogy tudok segíteni, de megpróbálhatok valami építő jellegű választ írni rá. :)

19F

2014. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!