Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam! Kezdek...

Egyedül érzem magam! Kezdek kétségbe esni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,23 éves vagyok és egyedül élek.Nagyon sok haverom volt akikkel szinte mára már semmi kapcsolatom sincs.Egyedül az autós haverjaim de ők már inkább barátok.

Barátnőm sincs, vagyis néha akad csak egyáltalán nem tartós. Hiányzik a társasági élet,a szex, beszélgetés stb.

Mondjuk péntekenként a közeli kiskocsmában vagyok ott el vagyok pár emberrel,néha horgászok...De ez mind üres érzéssel tölt el.Vasárnap szoktam anyukámhoz elmenni.

Egyedül az autóm köt le,ami kicsit szomorú....A munkámat is utálom soha sem akartam az lenni ami vagyok csak a másik nem jöhetett össze mert színtévesztő vagyok.Na de,mindegy is.

Ötletek? Tudom,hisztizésnek hangzik pedig komolyan gondolom,hogy sza.rt se érek...


2014. máj. 6. 19:00
 1/3 Joci_27 ***** válasza:
100%
Ismerősen hangzik, nekem is volt olyan időszakom, hogy egyszerűen belefásultam a mókuskerékbe meg az egyedüllétbe. Kb. nekem is 23 éves korom körül. Az igazi régi barátságokat nem szabad hagyni elkallódni, (és itt nem a "haverokra" gondolok) ezek nagyon sokat jelenthetnek. A csajok jönnek-mennek, nagy mázli kell ahhoz, hogy igazi társat találj. Ismerkedésre nincs tuti recept, minél jobban ráfeszülsz a témára, annál kevésbé fog menni. Ha nem szereted a munkádat, keress valami mást, esetleg kezdj el tanulni valamit, ami érdekel! Kicsit kavard fel az állóvizet!
2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utazz el, menj ki külföldre.
2014. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah, menj külföldre és rájössz, hogy milyen jó kis életed is volt, de azért ott is szépek a lányok:)
2014. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!