Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy fiatal elég határozatla...

Ha egy fiatal elég határozatlan emberek között, és a többi fiatal többnyire egy fogyatékos nyomoréknak tartja, az mit tehet?

Figyelt kérdés
Csúnya kinézet, határozatlanság, csendes beszéd, talán emiatt lehet ez, de ez ellen mit lehet tenni? Meg lehet valahogy változtatni, vagy magától fog majd?
2014. máj. 16. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
szerezzen önbizalmat;) ha kell, akkor szakember segítségével. Fejben sok mindent el lehet dönteni, hogy akarom-e, hogy jobb legyen nekem!
2014. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 biztos, magától nem változik semmi az életben, ezt már megtanultam a saját bőrömön.


Mit tehet?


Lesz@rja a mások véleményét.

2014. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, ha több barátot szereznél és sportolnál valamit több önbizalmad lenne. Nem feltétlenül focira vagy kézilabdára gondolok, hanem egyszerűbbekre Pl: asztalitenisz

Nem az a lényeg, hogy mit sportolsz, hanem, hogy mennyire vagy sikeres benne. Szerintem mindenképpen próbálj ki egy sportot. :)

2014. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahm.😏

Van rola fotod egy foto mindenet elárul.😏

2019. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!