Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Mondanátok vélemén...

Mit tegyek? Mondanátok véleményt? Esetleg valaki aki Ugyanígy volt? Segítség!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Tavaj elköltöztunk egy helyről egy másik városba ahol szeptember elsején normin kezdtem a sulit. Előtte rengeteg ismerősöm haverom volt,de itt egy sincs . Ugy telik el a suliba minden nap,hogy csak ülök csendben. Szichologushoz is jártam aki Megállapította,hogy depis vagyok,,,amiert elkelett költözni. Itt most nagyon magányos vagyok,senkim sincs,és ez nagyon rossz. Elhíresztelték,hogy milyen scsendes vagyok pedig egyátalán nemm. Régen minden hülyeségben benne voltam. Jövőre másik suliba megyek,mert itt a jegyeim ais rosszak lettek. Segítenétek,hogy mit tegyek az új suliban,hogy minden olyan legyen mint rég? Legyenek barátaim,tudjak chetelni meg minden?

2014. máj. 17. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy azonnal a középpontban legyél! Elég először 1-2 ember, akik aztán elvisznek a saját társaságukba.Én úgy tapasztaltam, hogy minden osztályban van olyan, aki különösen szeret az új diákkal ismerkedni.

Az nem baj, ha kezdetben csendes vagy, nézelődő, szemlélődő, nem is biztos, hogy szeretik, aki át akarja venni a vezér szerepet. Idő, míg megismerik az igazi arcodat, a régi suliban is azért volt jó, mert volt rá idő, hogy kialakuljon a baráti köröd.Légy türelmes, add magad, és akinek bejössz, az megtalál!

2014. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj oda másokhoz és beszélgess. Minden így kezdődik, ne légy félénk.

A jegyeid természetes hogy rosszak, nézd át a helyesírásodat szinte minden mondatban ordítanak a hibák. Gyúrj rá a tanulásra is, legalább lesz egy közös témád a többiekkel.

2014. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9.jöttem ide! Ismeretlen volt az összes ember egymásnak. Es jövore megyek at Másikba ahol ujra 9.es leszek!( a helyesíráson 4 es csak telorol irtam \
2014. máj. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!