Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában egyedül érzem...

Mostanában egyedül érzem magam és szomorú vagyok. Tudnátok véleményt írni? Többi lent

Figyelt kérdés

Az egész októberben kezdődött kollégista vagyok és eltávolodtam a lakhelyemen lévő legjobb barátnőimtől és összetörtem sokat veszekedtek velem és "kicsit összefogtak ellenem" amit véletlenül tudtam meg és ott nagyon összetörtem azóta már kibékültünk de mégsem ugyanolyan a kapcsolat.

A másik dolog december elején elment az utolsó nagyszülőm a nagypapám is ez is egy kicsit rátett a dologra...

A rossz lelkiállapotom miatt elkezdtem kapni a rossz jegyeket a gimiben ami nálam nem megszokott.

Nagyon stresszes vagyok mostanában és mindig aggódom. Valahogy azt érzem mindig én rontok el mindent ami lehet hogy így is van... Úgy érzem nincsenek barátaim pedig úgymond elég népszerű vagyok az iskolában.

Már most azon aggódom mi lesz nyáron..Nem tudom mit csináljak. Egyszerűen boldogtalan vagyok és sokat sírok. Kérlek segítsetek !



2013. dec. 21. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen tudnék véleményt írni, de az nem segítene... sőt!


Még fiatal vagy tudsz új barátokat szerezni. Nem lesz gond a nyáron hidd el, addigra még sok minden változik. Próbáld meg elfoglalni magad, ne gondolj most ennyire előre.

2013. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem kell leragadni egy baráti körnél ami nem müködik, járj szórakozni, ismerkedni. Igen most egy kicsit össze jöttek a rossz dolgok de nem lesz ez igy mindig. szedd össze magad és ne add fel, probalj a dolgok ellen tenni, probalj barátkozni, kimozdulni meg tanulni is persze.
2013. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!