Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt, akik szeretnének...

Vannak itt, akik szeretnének egy jó barátot találni?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen költői, mert biztos vannak, és meglepő módon én is közéjük tartozok.


Tudom, hogy kb már ezer ilyen jellegű kérdés van (ha nem több), de eddig akiknél kommenteltem, azok már nem is járnak az oldalon a jelek szerint, úgyhogy nekem is ideje feltenni egy ilyen kérdést. :) 22 éves egyetemista srác vagyok. Keresztény beállítottságú. Azért vagyok itt, mert szeretnék barátot, netán barátokat találni. Aztán nagyobb távlatban nézve a páromat is jó lenne megtalálni, de per pill már annak is örülni fogok, ha sikerül egy jó barátot találni. Minden más csak ráadás. Klasszikus értelemben vett fiúbarátom nem nagyon volt sose. Ha voltak is, akkor ezek elég felületes barátságok voltak, magyarán sose érezhettem azt, hogy legalább annyira fontosnak tartanának, mint én őket. Gyakran éreztem azt, hogy én csak egy pótlék vagyok. Ha ló nincs, jó a szamár is. Nem gondoltam, hogy valaha is itt próbálok majd társaságot keresni, de ahogy látom, egy jó ideje ez az oldal is elég rendesen átment társkeresőbe, és úgy tűnik, sok hozzám hasonló ember van még. Ebben a reményben vagyok itt. Nem várok csodát, nem várok ettől az oldaltól semmit, de abszolút nyitott vagyok a dumálásra. Egy teljesen átlagos srác vagyok, szeretek túrázni, olvasni, zenét hallgatni, várost nézni, filmet nézni, meg hasonlók. Nem vagyok partiarc, és valószínűleg sok ember szemében unalmasnak tűnök, de szerintem attól még, hogy valaki nem pörög egyfolytában és nem parádézik minden buliban, nem unalmas. Ha vannak itt hasonló fiúk, esetleg lányok, akkor szívesen dumálnék veletek, aztán majd meglátjuk, hogy tartós lehet-e az ismeretség. Szerintem már így is sokat írtam, úgyhogy befejezem. Igyekszek emberi időn belül reagálni, ha esetleg ír valaki.

Kösz, ha elolvastad.



2014. máj. 19. 17:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy alapvetően keresztény embereket keresek, de aki mondjuk nem az, viszont eltűrne maga mellett egy hozzám hasonló keresztény barátot, az is nyugodtan írhat.. :)
2014. máj. 19. 17:44
 2/17 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2014. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, de Bp-en vagyok főleg az egyetem miatt. Szóval mondhatjuk, hogy Bp.
2014. máj. 19. 17:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Veled egykorúnak kell lenni? :D
2014. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát most nyilván nem az "apám lehetnél" korosztályból keresek elsősorban.. :) Nem akarok most itt kategorizálni senkit, de olyan 18 és 30 közti kort mondanék, szerintem fontos, hogy korban ne legyünk messze egymástól.
2014. máj. 19. 18:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én 17 évemmel akkor kiesek?
2014. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem esel ki (nem mintha olyan nagy dicsőség lenne velem beszélgetni :), csak elsőre azt hittem, hogy valami apám korú fószer írt, azért kérdezte a kort. :) Szívesen dumálok veled, de nem akarok neked csalódást okozni, szóval jó ha tudod, hogy én nem vagyok már olyan hülyülős, mint mondjuk 17 éves koromban. De ha ez téged nem zavar, akkor semmi probléma.
2014. máj. 19. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Rendben, én szívesen beszélgetnék veled, ha gondolod írj :D
2014. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Úgy látom hasonló az érdeklődési körünk. És még a korosztályba is beleillek (20 éves egyetemista):p Ha van kedved írj és dumálhatunk.
2014. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
ez az oldal tele van értelmes emberekkel, a legjobb helyet választottad
2014. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!