Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig mindenkinek csak addig voltam jó, ameddig nem talált jobb társaságot. Ettől nagyon szar kedvem lett az utóbbi időben, és elhatároztam, hogy inkább nem is szeretnék barátokat, mert az elvesztésük sokkal rosszabb. Csak ezt a magányos rossz érzést kellene valahogy leküzdeni.
2014. máj. 25. 00:54
 1/6 anonim válasza:
Az ember társas "lény" szóval próbálj más barátok után nézni. :)
2014. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magányérzetet egyféleképpen tudod elnyomni: ha igenis barátkozol. Más módszert nem igen tudok rá. Olyan egyszerűen nincs, hogy nem akarsz többé barátokat, mert az ember társas lény, mindig kell, hogy legyen mellette valaki.

Persze nem azokkal az emberekkel erőltesd a pajtizást akiknek eddig se voltál olyan fontos, hanem most új ismeretségek kiépítésére gondolok. Hidd el, nem feltétlenül ugyanolyan mindenki.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha még tizenéves, akkor pláne nem kell aggódnod, hisz még előtted az élet. ;)

2014. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem nyugodtan ,legalább addig sem fog nyomasztani a magány :)
2014. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akit elvesztettél, arra nincs is szükséged, addig kell keresni, míg meg nem találod az igazi barátot és nem elvonulni magányba.
2014. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha akarsz. :) Én is hasonló cipőben járok.
2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bukor Peti ***** válasza:
nekem is írhatsz nyugodtan. nekem is ugyan ez a problémám. aki eddig szóba állt velem az elköltözött sajna :(
2014. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!