Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet egyedül...

Szerintetek lehet egyedül boldog lenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 20:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Egy ideig lehet,de egy idő után mindenkinek hiányzik egy társ.
2014. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom egyedűl lenni a legrosszabb,mintha semmid sem lenne,nem is léteznél.Majd elzárkózol a külvilágtól és egyedűl öregedsz meg.
2014. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat nélkül lehet.

Mély emberi kapcsolatok nélkül: NEM. (legyenek azok barátok, rokonok)

2014. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
simán
2014. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
#3,#4-es nektek mióta nincs társatok,mióta vagytok egyedül?
2014. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
társam nem is volt soha mert nem érzem szükségét csak csajaim voltak eddig de abból sokféle és változatosak
2014. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

emberi kapcsolataim szinte alig vannak, elvonultan élek, és csak lépek kommunikációra valakivel, ha nagyon muszáj, akkor is szűkszavú vagyok.

és boldog vagyok!

2014. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Akkor neked mégis van kivel lefeküdnöd este,és nem egyedül ébredsz reggel,legalábbis néha.Hány éves vagy?
2014. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, emberek akik kapcsolatban boldogok és akármilyen hihetetlen vannak olyanok, akik egyedül boldogok.

Én inkább az utóbbi vagyok, én így érzem jól magam. A családom és a társadalom nyomására, bele mentem egy kapcsolatba egy sráccal, csakhogy elmondhassam magamról, hogy igen, én nekem most pasim van, de bár ne tettem volna. Semmi értelme nem volt.

Egyedül jobb nekem. Persze barátokra meg a családomra szükségem van, nélkülük végem lenne, de párkapcsolatot nem igényelek, soha nem is igényeltem. Én még egyszer nem fogom magam beletuszkolni egy kapcsolatba.

21/L

2014. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
#9,lehet,hogy még egyszer rádtalál az igaz szerelem,amikor nem is számítasz rá..
2014. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!