Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok egyedül elmenni...

Szoktatok egyedül elmenni valahova, programot csinálni?

Figyelt kérdés

Igazából itt nem olyanra gondolok, hogy pl: elmentek reggelente futni egyedül hanem olyanra hogy pl elmentek-e egyedül moziba vagy értitek ilyen speciálisabb programokra.

Én múzeumba szeretnék menni, de félek hogy nagyon furcsa lesz egyedül, vagy esetleg megnéznek hogy miért mászkálok egyedül :S De nincs senki akivel elmehetnék :S

Ti csináltok olyan programokat amikre nem megy el veletek senki? Vagy minden programhoz van társaságotok?


2014. jún. 12. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Csatlakozom. Kevés barátom van, pedig lenne igényem a társaságra. Viszont túlságosan kimozdulós vagyok, egy napot nem tudok otthon ülni, úgyhogy minden nap elmegyek valahova egyedül. Max közben zenét hallgatok, mert unatkozok. Amúgy Tescoba járok szinte minden nap. A múzeumok nem érdekelnek, ez van, olyan helyekre, mint a mozi, meg étterem, nem szeretek egyedül elmenni, mert nekem ezek a programok pont a társaságról szólnak. Sokszor maga a film sem érdekel, csak annak örülök, hogy együtt lehetek valakikkel. Úgyhogy a válasz: Tesco. Meg szeretnék valamit sportolni is.
2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

bocsi utolsó, de mit értez azon, hogy tesco? :D ott mit csináljon?

amúgy én kifejezetten menőnek tartom, ha valaki egyedül megy ilyen helyekre, mert látszik rajta, hogy van külön személyisége, és nem mindig gyerekesen a barátnők után megy, nem függ senkitől. Én is mindig tervezem, hogy direkt egyedül megyek moziba, de eddig még nem sikerült mondjuk, de kávézóba voltam már egyedül egy könyvvel és nagyon élveztem. Csak magbiztosnak kell lenni közben, nem ilyen világfájdalommal, amiért egyedül vagy, hanem élvezve, hogy nem kell senkihez beszélned stb :) hajráá

2014. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó: Én mindig nézegetem a termékeket, meg az árakat, meg a marketing fogásokat és emellett találok egy csomó akciós terméket:) Tescóban nem lehet uncsizni:) Na meg néha kajálok is ott.
2014. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
5-ös válaszoló vagyok. Mégis mi a fenéért kellett lepontozni??? Mert leírtam, hogy én szoktam-e egyedül programot csinálni? Szerintem teljesen normális válasz volt, nem volt sértő, primitív, provokatív stb... Hát köszönöm szépen, legyenek nagyon boldogok, akik lepontoztak, remélem szép napjuk lesz!
2014. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. bringázni kimondottan egyedül szeretek. Ha jobb napom van, akár 20-30 km-t is lenyomok, közben zenét hallgatva, vagy épp a természet csendjét élvezve.
2014. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy elmegyek! Moziba, hangversenyre, étterembe bárhova! Nem értem, sokan ennyire félnek egyedül lenni? Ennyire kényszeresen kell a társaság?

Nem tudják elválasztani az egyedüllétet a magánytól, ég és föld...

Nem azt mondom, szívesen veszem, ha van kivel mennem, de én egymagam is jól tudom érezni magam! Az fontos képesség, hogy magad is jól érezd magad!

2014. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!