Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy nő elutasítja a gyerekv...

Ha egy nő elutasítja a gyerekvállalást akkor annak a hátterében ez van?

Figyelt kérdés
Nem azokról van szó akik nem terveznek, hanem akik ténylegesen elutasítják. Azoknak pszichés, a múltban keresendő oka van ugye?

2014. jún. 12. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig.


Vannak olyan nőtípusok, akiket ugyan a mai létező vallások többsége, de különösen a katolikus egyház szeret(ne) eltaposni, de attól még léteznek, akik egyáltalán nem anyatípusok és akkor teszik velük a legnagyobb kárt, ha anyává kényszerítik őket. Ma nem akarják sokan ezt tudomásul venni, de a régi korokban pontosan tudták, már egy kislányból is, hogy ki való és ki nem való anyának.


Ha más is érdekel, szívesen elmagyarázom privátban.

2014. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Érdekel a téma, írj rám.
2014. jún. 14. 16:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a az anyámat, pár hónaposan lelépett. Bár a nagszüleim szeretetben neveltek, sok olyan dolog hiányzott, amit csak egy anyától kaphat egy gyermek.

Gyakorlatilag az egész pszichoszexuális fejlődésem el lett cseszve, így a partnerkapcsolataim is.

Soha nem vágytam gyerekre, mára már kifejezetten idegesítenek. Sőt, már a terhesség és szülés gondolata is elborzaszt, undorral töt el.

Ez van, így jártam.

2014. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nem esik teherbe, és úgy védekezik hogy ő nem is akar gyereket.
2014. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!