Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan sajnáltatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan sajnáltatja magát. (? )

Figyelt kérdés

De tényleg szó szerint. pl. ha megvágja az ujját, már egyszerre azt akarja hogy táncolja mindenki körbe, akkor ha fáj a feje akkor is, ami elméletileg állandóan fáj neki, vagy csak bemagyarázza, nem tudom. de mindene megvan, a szülei mindent megadnak a neki, és mégis azon nyávog állandóan hogy milyen pocsék élete van. a sulibam is tök jó jegyeket tudna szerezni, csak nincs szorgalma, meg visszapofázik a tanároknaj, utána meg még ő siránkozik, hogy monden tanár utálja. szeretem őt meg minden, tényleg, csak ez most már kezd egy kicsit sok lenni. oké, hogy a férfiak nem lehetnek mindig erősek,magabiztosak stb, de ennyire? lassan úgy érzem esküszöm, mintha az egész kapcsolatban én ennék a férfi, aki erős, és támasztnyújt. holott, én ezt egy férfitől várnám el. mert nekem is vannak ennél sokkal nagyobb problémáim, sokkal szarabb életem van, mégse nyávogok soha miatta, pedig lehet tőbb okom lenne rá. édesanyám szerint is mellém inkább olyan férfi illene, aki támaszt nyújt, nem gyáva, gyámoltalan.. de hát én őt szetetem, csak ez az örökös önsajnáltatás már az őrületbe kerget. pedig már 80x megbeszéltem vele is, hogy ne csinálja örökösen ezt.

bocsi ha hosszúra sikeredett, de volt/van valaki hasonló helyzetben? hogy vigyem rá arra, hogy változtasson ezen a téren a viselkedésén?


2014. febr. 5. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha szóba hozod nála akkor még jobban hisztizni fog, vannak ilyen pasik sajnos. Lépj tovább, jobban jársz :)
2014. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha 80-szor beszéltél már vele erről, akkor szerinted 81-edszerre hatni fogsz rá? 100-adszorra? Kutyát. Nem fog változni, ő ilyen. Marad a megszoksz vagy megszöksz.
2014. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki: te férfi vagy, vagy egy kis ratyi?
2014. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy fog változni, ő alapból ilyen. Egyáltalán hogy gondoltad, hogy valakinek csak úgy megváltozik az alapjelleme, mert megkéred rá? Ez nem így működik. Vagy ilyennek fogadod el, vagy otthagyod. Egyébként teljesen megértelek, de tényleg nem sok az esélye a változásnak.
2014. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszönöm a válaszokat, mentek a mancsok. egyébként ha a kérdésben vannak helyesírási hibák, csak gyorsan írtam, és telóról vagyok.
2014. febr. 5. 14:48
 7/13 A kérdező kommentje:

*bocsánat.

köszönöm neked is, kedves utolsó.

2014. febr. 5. 14:49
 8/13 A kérdező kommentje:
18-19 évesek.
2014. febr. 5. 14:50
 9/13 anonim ***** válasza:

"a szülei mindent megadnak a neki"

inkább no comment, ez elmond mindent

2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 ezt hogy érted?
2014. febr. 5. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!