Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon unatkozok, nincs életkedvem és magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, aki csak társaságban érzi jól magát. Most, hogy elkezdődött a szünet, nagyon unatkozok, nincs kedvem semmihez (belekezdtem néhány filmbe és sorozatba, de hamar meguntam), és nagyon magányos vagyok, mert nincs barátom. (nem haver barát, hanem "pasim".)
2014. jún. 17. 16:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L.
2014. jún. 17. 16:59
 2/11 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza attól, hogy társaságban légy?
2014. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni valakivel. Akár itt is. Sokan szoktak itt levelezni, beszélgetni. Nem biztos bepasizol, de legalább kevésbé fogsz unatkozni. Ha mázlid van közel lakik hozzád és még találkozhattok is.
2014. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyere, elmegyünk valahova:P
2014. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még 5 napja sem tart a szünet, mi lesz veled? :D
2014. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bele fogok őrülni a szünetbe :D holnap találkozok két osztálytársammal, de amúgy nem tudom hogy mi lesz...
2014. jún. 17. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Találkozz a barátaiddal, ismerkedj (akár itt is), menj el koncertekre, vagy kezdj el valami teljesen új dolgot, amit eddig nem akartál, mert esetleg nem volt rá időd, pl sport! :) Ha akarsz pasit, töltsd le a Hot or not-ot, elég vicces szórakozás és ott tuti találsz valakit! :) Csak csináld azt, amire a suli közben nem volt időd. :)

Puszi.

2014. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kezdj el sportolni! Tornázz, kocogj, biciklizz stb!!

Fontos! Megváltozik a világképed. Csak kitartás!!

Mert nem egyik napról a másikra.

2014. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el hozzászokni!:D Ne függj mindig az emberektől, mert ha nagyon rájuk akaszkodsz, és mindennap zaklatod ezt vagy azt, hogy menjetek már valahova, megunnak.:D Csak mondom..:D És amúgy sem lesznek mindig ott, nyaralnak, családjukkal vannak, inkább keress magadnak egy hobbit.:)
2014. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem szoktam zaklatni senkit, hogy menjünk ide meg oda :D kb egy héten egyszer szoktam találkozni emberekkel, mindig más hozza fel, hogy menjünk.
2014. jún. 19. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!