Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak egy egyedül érzem...

Magányosnak egy egyedül érzem magam. A többi lennt?

Figyelt kérdés
21 leszek jövőre egy érettségim van. Vissza szeretnék menni nappali tagozatra szakmát tanulni. Az évek során a barátaim lemorzsolódtak teljesen mind gyárban dolgozik. Buktam 9. Osztályban még gimiben igy egy év kimaradt és a fősulit is ott hagytam fél év után. Ha vissza megyek teljesen ismeretlen közeg lesz újra és a korom miatt is parázok picit hogy majd mit szólnak hozzá hogy mit keresek itt ennyi évesen. Ebbe is egyedül kell bele kezdenem es ez már megőrít teljesen. Nektek mi a véleményetek erről?
2014. jún. 22. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ebben a suliban érettségiztem de a közeg mar teljesen lecserélődött. A régi haverok is eltűntek es ez eléggé rossz érzés. Sok emlék fűz ide. Mintha már a második otthonom lenne.
2014. jún. 22. 21:54
 2/7 Zsebvirág ***** válasza:
Én is szakképzésen vagyok és vannak 21 felett is.
2014. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked nem hiányoznak a régi középiskolás évek? Akkor meg minden olyan jo volt es az összetartás is hatalmas volt. Most pedig itt vagyok magányosan es ezeket az emlékeket a szívemben őrzöm amiről senkinek sem tudok beszélni. Ez számomra annyira szomorú es rossz. :( hiába próbálom a többiekkel felvenni a kapcsolatot egyszerűen nem megy mert ok mar másik életbe csoppentek bele.
2014. jún. 22. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Üj társaság. új emberek, nem kell előre aggódnod. Jó lesz!
2014. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad! Nincs ráírva az arcodra a korod két-három év még nem a világ... Tudom, hoyg ez enm uyganaz, de egy példa- Én magántanuló voltam fél évig , nem is akartam többé emberek közé se menni, de nem így alakult.Másik gimiben kezdtem a következő évet. Nehéz volt, fél év szenvedés és egyéb problémák... De nem lehetetlen. Hajrá!
2014. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az én hatalmas nagy gondom, hogy a múlt nem hozható vissza. Számtalan tapasztalat és barátság érintett engem. Igaz semmi nem maradt belőle de az emlékeket bármikor felidézem vissza sírom azokat az időket.
2014. jún. 26. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem élhetsz örökké a múltban.:( ha akarod beszélhetünk privátban, bár nem tudom... Csak segíteni szeretnék.
2014. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!