Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosak? Miért nem találkoz...

Magányosak? Miért nem találkozunk egyszer együtt? érdekel valakit?

Figyelt kérdés

Budapest

22/L


2014. jún. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Felvidékennnnnnnnnnnnnn, és bár Budapest itt van hipp-hopp, de nem tudnék lejutni, mert egy hónapja adtam el a motorom :/ autót vezetni meg nem szeretek
2014. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Én meg vezetnék autót, jogosítványom van, kocsim meg nincs és felvidék is pont az ellenkező irányban van. #29, #42
2014. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
Nah jó, jövő héten egyik nap?
2014. júl. 22. 09:23
 54/59 Az ember aki más ***** válasza:
Ahogy látom ez a kezdeményezés kezd már egy görög tragikomédiához hasonlítani.)))Tényleg ennyire bonyolult lenne embereknek összejönni egy találkozóra???Jövőhéten kedd,szerda,péntek,szombat nekem ezek a napok lennének jók.
2014. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Olvasd el a #42-es hozzászólást. Én már akkor írtam, hogy az egyetlen ember aki valóban találkozna, az én vagyok.
2014. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy nemcsak trollkodó, unatkozó tinik járnak erre az oldalra - hanem helyüket kereső, tisztességes fiatalok, akik TENNI akarnak ebben a farkastörvények uralta világban.


Ezt NEM hadüzenetként írom - mielőtt félreértenék a másként gondolkodó válaszolók. NEM. Nekik is meglehet a saját véleményük. Joguk van hozzá.


Tisztelt Kérdező!


Szeretnél még továbbra is találkozót szervezni a magányosok számára? :) 40/N

2014. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
hát az utolsó választ jól meg kavartad :)
2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Összejött az a találkozó? Én is szívesen benne lennék egy ilyenbe, de Békéscsabán lakok így nem tudok csak úgy felmenni Pestre. Főleg most hogy elkezdődik a suli.

16/F

2014. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
A 31-es válaszoló ötlete nagyon ésszerűnek tűnik... én benne lennék! :)
2014. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!