Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lesz valakiből vénlány?

Miért lesz valakiből vénlány?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a régebbi korosztályra, mert manapság ez már divattá vált. De még régebben furcsa volt, ha valaki nem ment férjhez. Mik lehetnek az esetleges okai?

2014. jún. 28. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Vannak akik nem akarnak egy másik fél alárendeltségébe tartozni, függeni sem szeretnének a férfitól.
2014. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy vénlány van a családban, az egyik unokatestvérem. Ő az anyja miatt van egyedül. Már fiatal korában agyonféltették, nem engedték sehova, úgy nőtt fel pl. hogy negyven éves koráig még nem volt soha plázában. Én vittem el egyszer, mert teljesen önállótlan. Amit fiatal volt, a szülei hozták össze szerintük megfelelő udvarlókkal, de végül mind elmaradt. Volt amelyik a lánynak nem kellett, volt amelyiket a kedves mama csábította el! (lefeküdt a fiúval!) Aztán amikor egyszer megkérdeztem az anyát, hogy miért nem engedte el a lányát soha senkivel, egy gyenge pillanatában elmondta, hogy azért, mert félt hogy öregségére egyefül marad, és akkor őt ki fogja ápolni?! Szóval az én unokatesóm az anyja áldozata...
2014. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

2 Ez kemény. De azért kiállhatott volna magáért.


Nekem az egyik közeli rokonom ilyen. 40 elmúlt, de eddig csak max 2-3 éves kapcsolatai voltak. Mindig barmokat vonzz be, kritikán aluli embereket, akik vagy hazudnak, vagy bunkók. De volt egy maffiózó párja is, akit végül kidobott. Azóta se volt senkije, de szerintem már fel is adta.

2014. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

"Mindig barmokat vonzz be"


Nem bevonz, hanem választ! Ha egy nő egy bunkóval jön ossze az saját önön hibája.

2014. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Rossz választás.

Rossz döntések sorozata.

Azért ez elég sokrétű kérdés. Mindenki más miatt válik azzá. De egy valami biztos: A megkeseredés.

Akikkel én eddig találkoztam, mindig valamilyen komoly vagy komolynak vélt sérelem állt a hátterében. Ez a legrosszabb, mert idősebb korában másokon akarja leverni az elszenvedett sérelmeket. Szomszéd, diák, gyakorlatilag bárki, aki boldogabb vagy kiegyensúlyozottabb, mint ő.

Másik a divat: Várom a nagy Ő-t. ..... Hiába. Az olyan nagy ő, aki fehér paripán érkezik, tele pénzzel vagy idealizált értékkel, nem létezik. Természetesen ez a rosszul kialakított értékrend hibája. Ezek az emberek nem adnak lejjebb az elképzeléseikből.

Aztán az idő elszáll és az emberke egyedül marad.

Vagy a túlzott karrierizmus, addig addig építjük, amig szintén elsuhan az idő. És azt veszi észre, egyedül van. és már nem tud vagy nem akar senkit.í

Én az elvált nőket vagy sok év után egyedül marad,d e előtte párkapcsolatban élő nőket nem tartom vénlánynak. Az már egy teljesen specifikus dolog.

2014. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagy ő várás leginkább akkor szokott bekövetkezni, ha az igények magasak, a magunkkal szemben támasztott standard meg nem.
2015. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!