Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valakiből vénlány?

Arimateia kérdése:

Hogyan lesz valakiből vénlány?

Figyelt kérdés

Szerintem a többség nem így akarja, csak így alakul.

Te hogy lettél az?

Nem bántásból kérdezem, csak az én sorsom is ebbe az irányba hajlik, és nem értem, hogy mi a baj velem?


2013. dec. 15. 17:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Annyit gyakorikéréseztem, hogy aztán már semmi más nem érdekelt, szakított velem a barátom, és elfordult tőlem a családom is.
2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Több vénlány ismerősöm is van. Egyik sem akart lefeküdni fűvel- fával. Fiatalkorában nem talált magához való párt, mert válogatott, később már nem volt "választék". De mindegyik meg van elégedve a sorsával. Talál magának értelmes elfoglaltságot.
2013. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%
Ja, macskás hölgyek...
2013. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Macskás hölgyek?:)

A macskák miatt van a vénlányság?

Tényleg van egy macskám, de a páromnak is. A férfiakra ez nem hat?:)

2013. dec. 15. 17:49
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

en bar a tuloldalrol vagyok, fiatalabb koromban el lettem valasztva a bnomtol, pedig vele mindent el tudtam kepzelni.

10+ volt nalam...

most nem erzek senki irant igy, 10 ev telt el..

2013. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16%

nem hallgat azokra, akik azt mondják, hogy úgysem lesz az. ;)


saját magát teszi azzá.

van aki persze vénlány akar lenni. macskákkal és könyvekkel...

2013. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én senkit sem ismerek, aki vénlány akart volna lenni macskákkal és könyvekkel.

Azt elismerem, hogy az alanynak is köze kell hogy legyen a vénlánysághoz. Nade mik azok, amik azzá tesznek minket?

Mármint vénlánnyá.:)

2013. dec. 15. 18:01
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Mi, illetve ki számít vénlánynak?
2013. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Jó kérdés, hogy ki számít vénlánynak.

Én 2 hónap múlva 35 leszek. Van párom, de 3 év után se tervez komolyabbat. Nincs gyerekem. Szerintem ez vénlányságnak mondható.

2013. dec. 15. 18:10
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem. Szerintem a vénlányság nem kortól és státusztól függ, hanem begyöpösödöttséget, megkeseredettséget, egy bizonyos hozzáállást jelent.

Ha ez nem igaz rád, akkor lehetsz akárhány évesen is "szingli" (de nem szeretem ezt a szót...), akkor sem vagy vénlány, hanem pusztán egy nő, aki nem akart családot, gyereket (még).

2013. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!