Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet otthonról dolgozó...

Hogyan lehet otthonról dolgozó egyéni vállakozóként ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Budapestre kerültem és egyéni vállalkozóként dolgozom. Munkám jellege miatt (szellemi egyéni munka) keveset vagyok társaságban, pedig szeretek jókat nevetni, kirándulni, szórakozni, vagy valami építő értelmes dolgot tenni. Ápolt, igényes, elegendő szabadidővel és érett érzelmi intelligenciával rendelkező 30 éves ember vagyok és társaságot keresek Budapesten.

2014. júl. 4. 16:45
 1/4 anonim válasza:
úgy ha ki mész bárba vagy szórakózóhelyre és oda mész valakikhez akik szimpatikusak és bemutatkozol nekik,vagy felmész tárkereső oldalakra
2014. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van ötleted mely szórakozóhelyekre érdemes bemenni ahol nem néznek orvgyilkosnak ha leszólítok ismeretleneket? Te már csináltál ilyet? Mely barátkereső oldalak működnek? Sajnos a régi barátaim nagyon messze kerültek.
2014. júl. 4. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj el valamilyen hobbitanfolyamra, ami érdekel (sziklamászás, búvárkodás stb.)
2014. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök, otthonról végezhető szellemi munkás vagyok, a barátaim vagy külföldön vagy már nem barátok, ha gondolod írj :) 35L
2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!