Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szokhatnám meg a...

Hogyan szokhatnám meg a magányt, ha alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért lennél alkalmatlan?

Hány éves vagy?

2014. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ilyesmibe ne törődj bele, hanem próbálj változtatni. És igen, a korod nem ártana.
2014. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

24 éves leszek nemsokára, lány vagyok.


Azért gondolom, hogy alkalmatlan vagyok, mert sosem volt még párkapcsolatom, sosem szerettek még.

Egyébként nem azzal van gond, hogy a szobában ülök egész nap (nyilván úgy nehéz lenne), hanem gondolom hiányzik belőlem valami.

De még ezzel sem lenne gond, ha el tudnám fogadni, és meg tudnám szokni a magányt, csak sajnos még nem megy.

2014. jún. 1. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, a megoldást rosszul közelíted meg. Nem megszokni kellene a magányt, hanem észrevenni azt, ami hiányzik. Viszont ennyi adattal mi nem tudunk segíteni. Volt eddig már férfi, aki érdeklődött, csak sosem lett semmi vele? Vagy egyáltalán még ennyi se volt soha?
2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz ugyan, de tudd, hogy legalább nem vagy egyedül.

Bár én még csak 20 éves vagyok és fiú, de szintén nem volt még párkapcsolatom eddig.

2014. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, én 18 vagyok és nekem se volt. Tudom, hogy nincs hova sietni, de értitek. Én viszont tudom, hogy mi hiányzik belőlem, és dolgozok rajta. Sokáig tart rájönni, és nem is egyszerű, de megéri gondolkodni rajta, kedves kérdező.
2014. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet, hogy szerettek már, csak nem vetted észre, mert neked mindig mások kellettek, akik meg mondjuk nem figyeltek fel rád? Vagy túl válogatós vagy? Inkább ilyenekre gondolnék, nem hiszem, hogy hiányozna belőled valami, ilyen nincs. :)
2014. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Néha volt, hogy érdeklődtek, de nem tartott sokáig, hamar lecsengett a dolog. Szeretni, nem hiszem, hogy szerettek, legalábbis viszont nem.

Nem tudom, én nem gondolom magam válogatósnak.

2014. jún. 1. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok barátnőd van? Nem lehet, hogy zárkózott vagy egy kicsit? :)
2014. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bukor Peti ***** válasza:
nem vagy alkalmatlan a párkapcsolatra. csak még nem találtad meg az igazit :-)
2014. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!