Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak majd nyáriszünet...

Mit csináljak majd nyáriszünetben? Senki se akar velem kijönni úgy látszik.

Figyelt kérdés

Nincsenek nagyon haverjaim, csak pár ember akivel beszélő viszonyban vagyok nagyjából. Szóval megkérdeztem ezeket az embereket már lenne-e kedvük nyáron néha kijönni velem majd, de egyiknek a válasza se volt valami biztató. Csak a kifogások jöttek hogy lehet, de sok dolgom van, tanulnom kell, meg mindenféle egyéb kifogás.

Persze ezt nem veszem be, ha annyira akarnának 2 és fél hónap alatt párszor biztos ráérnének velem kijönni, na nehogymár 18 év körüli fiataloknak ennyire ne legyen idejük nyáron.

Mit csináljak majd így egyedül, magányosan nyáron? És ezek az emberek miért csinálhatják ezt?

18/F


2014. jún. 9. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább keress magadnak barátnőt, hódolj valami hobbinak, tanulj nyelvet, pihenj, nézz filmeket :)
2014. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csináld azt amit eddig
2014. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyébe
2014. jún. 9. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
kár, hogy messze vagy, szívesen csatlakoztam volna hozzád...
2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el nyárimunkára:) Ott is sok havert,barátot lehet találni :)
2017. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!