Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek, ha egy 30...

Mi a véleményetek, ha egy 30 éves nő teljesen egyedülálló, és még a közelben sincs, hogy saját családja legyen?

Figyelt kérdés

Rólam van szó sajnos, nincs párkapcsolatom, pedig szeretnék, mert jó lenne egy saját család.

Az összes korombeli ismerősöm házas vagy már van gyermek, mindenki szépen halad az életben én meg stagnálok.

Volt több férfi is az életemben, de férjnek, apának egyiket sem tudtam volna elképzelni....

Eljárok programokra a barátnőimmel, és beszélek is férfiakkal, de semmi nem alakul. Sajnos kilátástalannak látom, hogy a közeljövőben megismerek valakit.



2013. dec. 27. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Hogy mit gondolnék?

Hogy nekem nem tetszene ez az élet és idős korodban rossz lesz neked.

De ez csak az én szubjektív véleményem, mert én nagyon szeretnék családot pár éven belül.

Amúgy fel a fejjel! :-) Nem késtél le semmiről, van még jópár éved! Gondolj csak bele, néha hetek alatt is mekkora változás mehet végbe egy ember életében, szóval bármit hozhat még a sors. Persze neked is tenned kell érte.

2013. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 driverboy válasza:
Alapvetően nincs baj azzal, hogy ennyi idősen nincs még hosszú ideje kapcsolatod, annak ellenére, hogy az átlagnak van. Bár manapság ez is egyre kevesebb szerintem. Én is hasonló helyzetben vagyok, bár én egy pár évvel fiatalabb vagyok, és férfi. Majd jön valaki aki megfog. :)
2013. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják azok, akik az orruknál tovább nem látnak, hogy ha valaki ennyi idősen egyedül van, azzal valami gond van. Nemtől függetlenül.

Sokan pedig, akik tudnak egy kicsit a dolgok mögé nézni, belátják, hogy ennek azért sok oka lehet. Egy munkahely, ami nagyon leköt, egy döntés, amit a rossz tapasztalatok miatt hoztál meg, vagy amit írtál, hogy eddig egyiket sem tudtad elképzelni párodnak, és még hosszasan lehetne sorolni.

Én 35/F vagyok, egyedülálló, és nem izgat mások véleménye, hogy miért lehetek ilyen élethelyzetben. Téged se zavarjon!

2013. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt gondolom róla, hogy nem állapodott meg az első jelentkezőnél, de semmi többet.

Én is hasonló cipőben járok, de mint ahogy eddig is volt valahogy, eztán is lesz valahogy. :) 28n

2013. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A vélemények nem igazán izgatnak, mert a családom egyáltalán nem nyaggat a témával, meg más sem. Szerencsére rossz tapasztalatom sincs, csak a kapcsolataim nem igazán tudtak elmélyülni.

Minden belőlem indul ki, mert ezt én szeretném, számomra az élet úgy teljes, ha van családunk.

2013. dec. 27. 16:30
 6/24 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, és tudom, hogy egyszer jön valaki aki az életem párja, és a gyerekeim anyja lesz.

#3 voltam.

2013. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond. Én 35 éves korom közül szeretnék gyereket - vagy soha. 27N
2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj hogy sokszor elmentek itt egymás mellett. Ahogy látom Te 30 éves nő vagy ,bújod a netet,és semmi.Nekem van egy 35 éves fiam ő kamionos ,mikor itthon van szintén net, szintén semmi.Szerintem egyre álltalánosabb ez a probléma.Fiam is szerintem túl önérzetes ahhoz hogy társkereső oldalon nézgelődjön de igy??-elszáll az idő.
2013. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, így csak rosszabb...
2013. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar ,és szeretsz netezni ,mert ugye ide is írtál, akkor irány egy két társkereső oldal!

Az a helyzet ,hogy egy ember nagyon behatárolt és kis helyen mozog fizikailag. Pl, tipikus meló-haza-meló-haza ,útvonal, aztán hétvégén esetleg egy két jó ismerős baráttal lógás, de közben sehol egy potenciális új arc ,sehol egy ismerkedési lehetőség. Melóhelyen nem túl szerencsés kapcsolatokba bonyolódni,no meg legtöbb foglalt vagy alá, fölérendelt viszonyban van, utcán nem fog leszólítani senki miközben munkába rohansz, a barátok meg nem hoznak a találkozókra férj jelölteket az is biztos. Szóval esély minimális. A net ami kitágítja és könnyűvé teszi a kapcsolatfelvételt.

2013. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!