Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek kevés barátja...

Ha valakinek kevés barátja van, előbb-utóbb elmagányosodik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, inkább az maganyosodik el, akinek kevés ismerőse, haverja van. Barátbol nem kell sok, mert a barátokra oda kell figyelni, nem lehet belőle sok.
2014. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem regen sok barátom es ismerősöm volt de már egy sincs!Sajnos sokan átvertek,kihasznaltak.Igen én elmagányosodtam de igy is meg vagyok lassan 20-éve!
2014. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,milyenek a baráti kapcsolatai..
2014. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire jók azok a barátok.
2014. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az szokott bejönni, hogy akinek kevés barátja van, azok általában igazi barátok és megmaradnak, akinek viszont sok, az nem mindig jó. Nekem is sok barátom volt régen, mára viszont szinte egy sincs. olyanok vannak, akivel neten dumálok, meg egy, akivel néha találkozunk és ennyi. Ez nem valami sok.
2014. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. Néha hiányzik, sokszor meg inkább idegesítenének a barátok.
2014. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!