Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért nem jövök be a csajoknak?...

A világ legjobbja kérdése:

Mért nem jövök be a csajoknak? Külsöleg belsöleg?

Figyelt kérdés
sziasztok 16 vagyok kristóf ,és ugy érzem senkinek nem jövök be talán azért mert érzelmes elégé lelkis srác vagyok, meg nem vagyok szép! nem tudom hogyan jöjjek be valakinek pedig van stílusom meg minden, szerintetek miért taszitom a lányokat anyira pedig nem is ismernek, de kerülnek :( :( ? ??????,, meg az egyik haverom szerint mert a szerelmet keresem és nem az ilyenekre buknak hanem csak a szexre,,,de én szerelmet keresek és talán ezért nem birnak? vagy nem értem :( :( :( :(
2014. júl. 20. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ez az oka, sok lánynak bejön az érzelmes, érzékeny fiú. Nem vagy nagyon fura? Ápolatlan, zsíros hajú, görbe, zárkózott, motyogós beszédű, büdös... nem tudom, engem ezek taszítanak. Milyen vagy?
2014. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát folyamatosan tisztálkodok meg minden, fura nem vagyok, félénk tipusu inkább, hajat mosok !
2014. júl. 20. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán túlzottan visszahúzódó vagy, a lányok pedig szeretik, ha érzik, hogy keresi a fiú a társaságukat, bókol nekik stb.
2014. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de azért anyira nem vagyok vissza húzodo,inkább ök bunkoznak mikor valamit akarok
2014. júl. 20. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, talán a külső, így látatlanban, hallatlanban ezt senki nem fogja tudni megmondani neked. Haverjaid nincsenek? talán őket lenne érdemes megkérdezni.
2014. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem az a baj! Sok lany imadja az erzelmes fiukat! Koztuk enis :))) szerintem tuti tetszel valakinek csak meg nemtudod :) es egyepkent meg nem szepnek helyesbek kell lened es tuti az vagy :)
2014. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmm.

Kicsit furcsa vagy mégis, legalábbis nekem ez jött át.

Ez a nick neved: "A világ legjobbja". Ez utalhat optimizmusra, de végtelen egoizmusra is.

Amennyiben optimizmusra utal, akkor rendben, de az általában nem szimpatikus az embereknek, ha valaki totál egoista - és észre sem veszi magát.

Mivel nekünk nincs lehetőségünk ezt eldönteni, marad a te önismereted - de ne csapd be magadat.

Az, hogy szép valaki, teljesen relatív! Nézd meg a modelleket, sokuk nem nevezhető klasszikus szépségnek. A külső nem számít annyit, mint gondolják sokan.

A szerelem a legfontosabb, ha valaki szerelmes lesz beléd nem azért fog beléd szeretni, ahogy kinézel! (Legalábbis az én esetemben sosem a külső volt a lényeg.)

El nem tudom képzelni, hogy a lányoknak annyira a szex kelljen, ahogyan a haverod állította... legalábbis az ismerőseim között mindegyik lánynak a szeretet, törődés, figyelmesség a fontosabb.

Keresgélj más körökben.

Láttam már olyan fiút, akinek komoly testi fogyatékossága volt és eszméletlenül szimpatikus egyénisége volt, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha tényleg kiegyensúlyozott a személyiséged, akkor aggodalomra semmi ok!

Nyugi, nem mindenkinek ugyanakkor érkezik el a szerelem, párkapcsolat. Először magadat találd meg.

2015. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!