Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, és nem...

Nincsenek barátaim, és nem viselem el, ha másoknak jó kedve van, és boldogok. Hogyan tudnék oldódni?

Figyelt kérdés

A kérdés mondat eléggé össze vissza, de most megpróbálom kifejteni. Egyáltalán nincsenek barátaim, az egyetlen barátom csak a párom. Nagyon ritkán járunk bulizni, pedig nem ártana néha kimozdulni itthonról. Fejben, még tetszik is az ötlet, mennék én nagyon szivesen, de ha már ottvagyunk, egyszerűen idegesít az, ha mások jól érzik magukat, én meg nem. Borzasztóan nehezen oldódok, nem merek táncolni sem, és barátokat sem tudok így szerezni, főleg, hogy mindenki idegesít, aki a közelembe van. Ha már egy jópár pohárral megittam, akkor jobban megy a beszélgetés, sőt a táncolás is, de nagyon sokszor odáig sem jutok el, hogy hajlandó legyek inni. A párom meg már inkább a hátam mögött lemondott egy csomó bulit, mert tudta, hogy hiába megyünk el, úgyis rosszul fogom érezni magam... Egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék oldódni, hogy én is jól érezzem magam, és ne idegesítsen a környezetem...

Hozzáteszem, mielőtt összejöttem a jelenlegi barátommal, soha sehol nem voltam még bulizi, az előtte lévő éveimet a szobámban töltöttem többnyire "büntetésben" pár perces késések miatt... Úgyhogy nagyon nem is tudom, mi lenne velem, ha egy olyan helyre mennék, ahol több száz ember bulizik, boldog, jól érzi magát.. főleg az miatt amit már írtam korábban, hogy idegesít ha nekik jó..


Mielőtt azt irná valaki, hogy nem vagyok normális, tisztában vagyok vele. Ezért kérek segítséget, hátha van ötlete valakinek..

Köszi L/19


2014. jan. 22. 19:12
 1/10 anonim válasza:
Szerintem járj el terapeutához, szakértőként talán tud pár tanácsot adni.
2014. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És oda hogyan jutok el? Illetve olyanhoz, aki nem fizetős. Beutalóval a háziorvostól, vagy hogy?

Bocsi a béna kérdésekért, de sosem néztem még utána ilyen dolgoknak..

2014. jan. 22. 19:24
 3/10 anonim válasza:
Szerintem keress meg egy szakembert :/ de amugy, ha joban vagy az internettel, ajanlom neked, hogy pl. A facebookon lepj be olyan csoportokba amit kedvelsz. Most pl: szjg olvasoi klub, league of legend hungary, ilyesmi.. konnyen olyan lanyra/fiura lelhetsz akinek hasonlo lehet az erdeklodesi kore. Oke, hogy internet meg minden, de kezdetnek nem lehet rossz, ha idegesitenek az emberek. Nekem is vannak olyam napjaim (16/L), mikor elkuldenek mindenkit a francba. Es most nevezhetsz kockanak, de ha nincs bajod az online jatekokkal, akkor ott is sok -kezdetnek haverra - baratra tehetsz szert...(LoL, Metin, -hulyuleskeppen- TeveClub, megha ennyi idos is vagy, WoW, Wot.) Vagy ha nem vagy annyira joban a nettel es a jatekokkal akkor a szakembert tudom ajanlani.:)) hisz nem minden lany kocka :p Szurkolok neked!!:)
2014. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HabverőMakverő válasza:

A sósav jó oldószer!

De viccet félre téve, az első kommentelőhöz csatlakoznék :)

2014. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Milyen jó hozzáállás: Azért mert neked sz@r a kedved és sz@r az életed, akkor másnak is egyen sz@r.


Nem tudom, hogy a barátod miért is van még mindig veled?? Én már rég lapátra tettelek volna. Nem azért mert nincsenek barátaid, hanem azért mert hajlandó sem vagy összeszedni magad és elmenni a pasiddal egy buliba amit Ő SZERVEZ LE, neked csak fel kellene öltözni és elvitetni a s*ggedet oda.


"idegesít ha nekik jó.. "


Irigykedsz talán, hogy másnak jobb élete van mint neked? Ha nem teszel érte, akkor életed végéig megmarad az irigykedésed.

2014. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress meg egy szakembert. Valószínű, a szüleiddel való kapcsolat lehet a felelős ezért. Ez saját tapasztalat is, én is voltam ilyen.
2014. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig de nem vagy normális
2014. jan. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó: "Mielőtt azt irná valaki, hogy nem vagyok normális, tisztában vagyok vele. Ezért kérek segítséget, hátha van ötlete valakinek.. "


#5: nem csak felöltöznöm kell, meg elvitetni a seggem oda, hanem elvárnák azt is, hogy táncoljak, és érezzem jól magam és legyek kedves mindenkivel. az utolsó kettő nehezen megy.


A többieknek pedig: köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. jan. 23. 07:42
 9/10 A kérdező kommentje:
illetve az utolsó három.
2014. jan. 23. 12:31
 10/10 anonim válasza:
Tetszel magadnak? Szereted magad? Szereted a saját humorod, a külsőd, a személyiséged? Ha nem, akkor ezen dolgozz! Próbálj rájönni, hogyan szerethetnéd meg magad! Akik szeretik magukat, azok oldottak, mivel szeretik magukat megmutatni, szeretik ha megtapasztalják őket mások. Na meg az sem utolsó, hogy sokat légy emberek közt, szokd a közegüket, a szimpla jelenlétüket.
2014. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!