Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet így nyáron csinálni...

Mit lehet így nyáron csinálni barátok nélkül, és teli félelemmel, szorongással?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Abból, hogy te a magány,egyedüllét kategóriába írtál én nem tudhatom, hogy magányos vagy és emberekkel akarsz lenni vagy magányos vagy és így rossz ugyan neked, de nem szereted az embereket.

Amúgy futni lehet mással is, esetleg nincs egy olyan volt osztálytárs vagy akárki a közeledbe, akivel viszonylag jól kijöttél és megkérdeznéd tőle, nincs e kedve néha futni. Vagy nem muszáj futni van ezer más sport is, de azt nem tudom, neked melyik tetszik.

Ha emberekkel akarsz lenni, menj el egyedül egy szórakozóhelyre, ott keress egy szimpatikus embert és ülj le mellé. Ott nyitottak az emberek. Lehet barátkozni.

2014. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam... igazából erre pont a közösség és az ismerkedés a megoldás szerintem.
2014. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, ezek már jobb válaszok voltak...


nyilván biztos az lenne a legegyszerűbb, de unokatesóim közül a nagyobbakból elegem van, nem olyanok :/ meg kicsik vannak még... és most egyikük sincs itt :/

haveroknak mindig írok, de nem jött össze eddig semmi sem :/ manapság pedig már válaszolni sem képesek...

2014. júl. 30. 14:05
 14/16 A kérdező kommentje:
a helyzetemben pedig reménytelen, hogy egyedül kimozduljak :S
2014. júl. 30. 14:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Hasomló helyzetben vagyok. Nekem az alkohol segít. Pár sörtől egész emberbaráttá tudok válni. Nem az alkohol hanem a placebo hatás számít.
2014. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oks. nálam sajna nincs ilyen. mire már el tudnám engedni magam, addigra jön a képszakadás :SSSS
2014. júl. 30. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!