Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál, miért?

Mindenki utál, miért?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy mindenki utal ?! :'( pedig nem csináltam semmit se.. kivételesen

A szüleim is utálnak , baratok mert van valami hülye pletyka és azt hiszik el

Mostanában sokat gondolok az öngyilkosságra is.. lehet hogy az jobb lenne


2014. aug. 5. 21:09
 1/9 anonim válasza:
A kérdésedből ítélve olyan 14 év körüli lány lehetsz. Hidd el nekem, nem utál mindenki, csak úgy érzed. Nevess ki, hogy nem értek hozzá, nem ismerlek, de nem olyan rég voltam én is annyi idős. Hidd el, elmúlik.
2014. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az 1.-vel. Na és mi az a pletyka?
2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Menstruálsz, vagy mi a bajod?
2014. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nevetlek ki ...

A pletyka az hogy elvileg hallgatóztam kétszer is .. vagy mi

Pedig ez egyáltalán nem igaz

És ezért ilyenek velem.. :'(

Nem tudom mit csináljak . Meg ki beszélnek , le k*rváznak stb .. :-(

2014. aug. 6. 08:00
 5/9 A kérdező kommentje:
És igen , 14 éves lány vagyok
2014. aug. 6. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem utálnak, és az öngyilkosságon se gondolkodj. Egy igazi barát nem hisz minden jött-ment pletykának. Olyan barátokat keress, akik tényleg ismernek téged. Gondolom, most mész gimibe. De itt a GYK-n is felszedhetsz barátokat, csak nagyon körültekintően kell csinálnod. És miből gondolod, hogy a szüleid utálnak?
2014. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoznak velem , nem érdeklem őked de ha foglalkoznak is akkor is csak kiabálnak

Miért ne gondoljak az öngyilkosságra? Mindenekinek jobb lenne :'(

És hogy érted hogy itt is tudok felfedezni új barátokat??

2014. aug. 6. 22:15
 8/9 anonim válasza:

Honnan tudod mégis, hogy jobb lenne öngyilkosság után?


Alig éltél még. 14 év az semmiség egy élethez képest. És emellett nem csak a magadét tennéd tönkre, hanem másokét is (szülök, nagyszülők, tanárok, és igen, barátok is). Au ő életüket mi jogon vennéd el?

2014. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok, és én is ugyanígy vagyok ezzel. De hidd el, az igaz barátok neked hisznek, nem a pletykáknak. Ha pedig nem igaz barátok? Akkor örülj neki, hogy "megszabadultál tőlük" :) Az öngyilkosságról.. Hidd el, tudom mit érzel. És is úgy gondolom, hogy a családomnak és mindenkinek sokkal jobb hely lenne a világ, ha én már nem lennék, DE. Ilyenkor muszáj visszatérnünk álomvilágba, és elképzelni, hogy valahol, valaki ránk vár, mert neki mi vagyunk a Nagy Ő. És ha mi feladjuk? Akkor azok az emberek sosem találják meg az igazit. Na jó, ez talán tényleg túl meseszerű. Én azt ajánlom, hogy csinálj tumblr-t, onnantól kezdve ha márt nem is, a tumblr-ödért élni fogsz. És "ő" éltet addig, amíg a boldogság meg nem talál.
2014. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!