Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem keresik az emberek...

Miért nem keresik az emberek a társaságom?

Figyelt kérdés
Tudom, millió ilyen kérdés van már, de nem értem. Alapvetően barátságos lány vagyok, jól kijövök az emberekkel, eltudok velük beszélgetni stb, mégis mindig én keresem ezeket az embereket, maguktól egyiknek sem jut eszébe megkeresni, vagy rám írni hogy hogy vagyok...Felnőtt emberekről van szó, munkatársakról, csoporttársakról. Általánosságban szeretnek, de mégsem keresnek. Miért? Ilyen esetbe én se keressem őket, mert nem vagyok fontos nekik?
2014. aug. 10. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre pontosabb választ akkor tudnék adni, ha ismernélek, viszont mivel nem ismerlek, ezért csak lehetséges okokat tudok adni. Lássunk nèhány ilyet:


1. Lehetséges, hogy csak te tartod magad kedvesnek. Valójàban azonban lehet, hogy vannak olyan jellemtulajdonságaid, amelyek másoknak nem szimpatikusak, és nem merik ezt neked megmondani valami miatt. Eszembe jut egy eset, amikor egy lány azt mondta magáról, hogy ő csak úgy árasztja magàból a szeretet, aztán olyan húzása volt, ami nem erről árulkodik. Ebben az esetben tehát el kellene gondolkodnod a hibáidon.


2. Az is lehet, hogy nem veled van a baj, hanem a többiekkel. Talán olyan emberekkel vagy körülvéve, akik bár elbeszélgetnek veled, de nem szeretnének veled komolyabb barátságot, mert a pozitív tulajdonságaid nekik zavaróak. Mégpedig azért, mert a te erkölcsi jellemed, megfeddi az ő erkölcstelen jellemüket. Van ilyen is. Ebben az esetben úgy lehet vonzó, ha nem az embereket ítéled el, hanem a rosszat, amit tesznek. Akkor szívesen lesznek majd a társaságodban.


Remélem megoldódik majd ez a probléma :-)


Minden jót!

2014. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...mégis mindig én keresem ezeket az embereket..."

Lehet, épp ez a baj(?).

Csak találgathatok, de te keresed őket ők pedig "nyomulás"-nak érzik.

.

"...barátságos lány vagyok..."

Helyes. Közben légy egy kicsit távolságtartó is, a "megközelíthetetlen" izgatja a fantáziát, kihívásnak tartják a közeledést.

(Ha lapos lenne a Himálaja, sokkal kevesebben keresnék fel...)

.

Ne várjad, hogy keressenek, hiszen a gyakori "réjuk irással" úgy vehetik, ők a fontosak neked - és akinek én fontos vagyok, úgyis megkeres.

2014. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)

Igazából az aggaszt, hogy ennyi sok ember, aki körülöttem van, egyiket sem érdeklem?!

Nem nyomulok én se rájuk, csak ha összetalálkozunk, megkérdem hogy vannak, meg elmondom hogyha problémájuk van, pl. jegyzet kell, vagy segítség, bátran keressenek meg meg ilyenek.

Látszólag örül nekem mindenki, aztán mégis elvannak nélkülem hónapokig.

De van olyan eset is amikor segítség kell, én meg segítek, aztán meg amikor nekem kellene bármi, akkor az emailemre se válaszolnak....

2014. aug. 10. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szürke kisegérnek látnak
2014. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert mondják hogy van kisugárzásom, meg fellépésem, és határozott vagyok. Épp emiatt nem értem.
2014. aug. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!