Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem 18 évesen öregnek...

Miért érzem 18 évesen öregnek magam?

Figyelt kérdés

Középiskola utolsó osztálya következik, utána vége mindennek. :(

Egész nyáron depiztem, pedig nem is nagyon szerettem ezt az iskolát, sőt! Mégis irigylem azokat, akik max. 16 évesek, nem akarok felnőtt lenni!!!


2014. aug. 10. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, vége a boldog éveknek, és nem használtam ki eléggé.
2014. aug. 10. 13:53
 2/6 Firedoom ***** válasza:
Most kezdodik csak az elet :D szamtalan lehetoseged lesz, vedd lazan. Elvezd az eleted, csak egyszer kapsz ra lehetoseget.
2014. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsebvirág ***** válasza:

A mai világban nem csodálkozom. A szülők kiöregedtek, munka lehetőség meg nem sok van, örülsz, ha a semmiért felvesznek vhova, nem azt csinálod amit szeretnél.


Én most pl. 5 hónapja keresek hosszú távú diákmunkát és nem kapok sehol semmit sem és elvileg diákként könnyebb munkát találni...

2014. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért érzed öregnek magad, mert tévesen érzékeled a helyzeted. Ráadásul a mai fiatalságkultusz is azt sugallja, hogy csakis a fiatalok a menők.


Ajánlom nézz pár videót a Youtube-on. Van aki 70 évesen kedz el egy sportot, egyetemet, megházasodik újra stb. Soha nem jön el az a szakasz, amikor ne kezdhetnél valami újba.


Ráadásul biztos találkoztál olyan nyugdíjassal, aki a napokat számolja vissza a temetéséig, holott még semmi baja, és olyannal is, aki ezt azt tervez még a feleségével. A két ember kora ugyanaz lehet, mentalitásuk teljesen más.


Ajánlom, hogy szépen írd le a céljaidat, és kezdj elindulni feléjük a siránkozás helyett.

2014. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy. Pont ebben az korban kezdődik az az időszak, amikor elkezdi tényleg kiélvezni az életét egy fiatal.
2014. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért, mert a mai fiatalok túl vannak terhelve és nincsenek kilátásaik.


nem veszett el minden. tanulj nyelveket, menj egyetemre külföldön, és telepedj le ott.

lesz lehetőséged hobbikra meg családalapításra magyarországgal szemben. és tovább is fogsz élni, egészségesebben.

2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!