Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokat sirok titokban! Mit tegyek?

Sokat sirok titokban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. , 6. osztaly kozepen kezdodott, azzal, hogy osszevesztem, az akkori legjobb "baratnommel" , es termeszetesen, akikkel akkor joba voltam , az o partjat fogtak.

Es azota, egyetlen egy baratom van, vagyis van neha, hogy meg plusz egy-ket, emberrel joba vagyok, de ez csak nagyon neha. :(

Raadasul, folyamatosan beszologatnak, szivatnak minket, gondolkodtam , azon, hogy at megyek masik suliba, de ezt inkabb hagyom, mert remenyeim szerint ezt az evet meg kibirom. :/

Meg semmi kedvem, minden csaladtagomnak kulon-kulon elmagyarazni, hogy miert is szeretnek , en masik suliba jarni...

Mindegyik csaladtagomat, nagyon-nagyon szeretem , ok is engem , viszont nem nagyon merek nekik errol beszelni.:(

Raadasul, az is ront , a nemletezo onbizalmamon , hogy deszka vagyok :(

Megvan , mar ugy kb. 3 honapja , a menstruaciom, viszont mellem semmi.

Es nagyon csunyanak is talalom magam , felnottek azt mondjak szep vagyok, de korosztalyombol mindenki csunyanak tart.

Kiengedett hajjal egesz turhetoen nezek ki, leszamitva, hogy deszka vagyok.

Raadasul, amilyatt is allandoan bogok, hogy nagyon szerelmes vagyok, kb. 2 eve, egy fiuba, viszont nem nagyon merek errol se beszelni senkinek , mert nagyon csunyanak erzem magam , es ezaltal , en azt gondolom , hogy igy nem "erdemlem" neg azt, hogy nekem barki is tetszen. :(

Egy idore, sikerult ezt az embert elfelejtenem , viszont most par napja , megint miatta sirok. :(

Szerintetek lehetseges , hogy mire gimibe kerulok , meg no valamennyire , a mellem? (most leszek 8.-os)

Akkor talan , lenne egy kis onbizalmam , es mernek baratkozni is , ebben az osztalyban, mar eselytelen , de a kovetkezo nehany evet a gimibe ugy szeretnem eltolteni, hogy nem ugy megyek be a suliba, hogy mar megint milyen szar napom lesz :/

Annyira , azert nem vagyok beteg , hogy vagdossam magam, lehet , hogy azert, mert nem is merem, sot biztos.

Viszont, titokban, nagyon sokat sirok.

Raadasul, jo tanulo vagyok , es hat termeszetes , hogy ez is idegesiti , az osztaly tarsaimat.

Nem sajnaltatni , akartam magam , csak mostmar nagyon nem birtam tovabb.

Koszonom , szepen , annak , aki elolvassa es bocsi, hogy ipyen hosszura sikerult! :/



2014. aug. 10. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2014. aug. 10. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell magadba roskadni hidd el, én már idősebb vagyok és nem érdemes mások csesztetése és barát elvesztése és a testi adottságod miatt kétségbe esni. A kocka fordulni fog és ha elkerülsz közép suliba, biztos megváltozik az életed és új barátaid lesznek. A külsőd is változni fog, ha igényes vagy magadra, akkor nem fogsz rosszul kinézni, valakiknek tetszeni fogsz, szinte nincs olyan nő,aki meg lenne elégedve magával! Szóval hidd el, nem érdemes szomorkodni, csinálj olyan dolgokat, amit kedvelsz.
2014. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végig olvastam. :)

Szerintem minden rendben lesz mikre gimibe kerülsz ott már biztos lesz barátod és fiúd is egy pár csak addig ki kell bírnod :)

2014. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az előzőnek igaza van! Annyi minden áll még előtted,hidd el,lesznek nagyobb gondjait is! Az,hogy cseszegetnek el fog múlni.Elmész gimibe,hidd el lesznek barátaid is,de ehhez neked is kel tenned valamit!Sokat fogsz még fejlődni,egyébként meg ki mondta,hogy csak a nagyobb mell a szép? valakinek a kicsi jön be! szeresd magad,akkor mások is fognak!!!!!
2014. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy fogadd el saját magadat!! Nem könnyű, de hidd el, jobban fogod érezni magad a bőrödben. Nem vagyok nálad sokkal idősebb, de mikor annyi voltam mint most te, ugyan úgy aggódtam a kis melleim miatt, ami máig se nőtt nagyra, nem is hiszem, hogy fog, de már nem zavar. A kinézetem is zavart, de ahogy nőttem, sokat változtam ezen a téren.. Nehezen barátkoztam, féltem az új sulitól, de nagyszerű osztálytársaim vannak, és rengeteg jó embert sikerült megismernem.:) Szóval ne aggódj, normális, hogy ezek miatt szomorú vagy, de ne keseredj el teljesen! Idővel ezek a gondjaid elszállnak anélkül, hogy észre se veszed!:)
2014. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálták régen, aztán mi lett?

Mára én vagyok a legszebb és a legokosabb is! :D


Persze, hogy nőni fog a melled, és formásodni fogsz még, a te korod egy átmeneti kor, amikor éppen alakul a külsőt. Kétlem, hogy csúnya lennél, és ha jól tanulsz, akkor megelőlegezem hogy okos is vagy. A gimiben nyert ügyed lesz :)

2014. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!