Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre nehezebb így nekem. Mit...

Egyre nehezebb így nekem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egyre magányosabbnak érzem magam. 18 éves lány vagyok, iskolába járok, ott az osztálytársaimmal nagyjából elvagyok, de nem igazán vannak barátnőim vagy haverjaim. A szerelemben sincs szerencsém, pedig mindenki azt mondja h milyen szép vagyok, az utcán is utánam fordulnak, de valahogy akik érdeklődnek irántam engem ők egyáltalán nem érdekelnek. Eddig két pasiért voltam úgy igazán oda, az egyik csúnyán átvert és hülyített, szórakozott velem. A másik pasit nem olyan nagyon rég ismertem meg, nagyon megtetszett meg minden, egy héten többször láttam, összefutottam vele. Azon voltam h próbálok közeledni hozzá vagy megismerkedni vele, de ő két hete meghalt... nagyon megviselt a dolog, minden nap eszembe jut, esténként mikor lefekszem azóta is minden nap sírok...

nagyon magányosnak érzem magam, és egyre csak jobban, valahogy sosem jönnek össze a dolgaim vagy átvernek vagy valami más miatt. nem tudom mi lenne ebből a kiút, sok minden megfordult már a fejemben hogy mi lehetne a megoldás de ezekkel csak magamat tenném tönkre.



2014. aug. 10. 18:16
 1/4 Kurtz Bickle ***** válasza:
Sajnálom, ami azzal a fiúval történt. Szerintem adj időt magadnak. Nagyon fiatal vagy még, semmit sem veszítesz még. Gyászold meg, sírd ki magad, közben pedig próbáld lekötni, elfoglalni magad valamivel. Szerintem csak egy tipikus kamaszkorvégi hullámvölgyben vagy. Remélem nem érzed úgy, hogy ezzel lekicsinylem a fájdalmad, mert nem áll szándékomban. El fog múlni.
2014. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok és ugyanez a szitu. Ne add fel, de ne is erőltesd szerintem a dolgot. Jönni fog majd magától. Persze társaságba azért járj el, ha túltetted magad szegény srácon, mert ott tudsz ismerkedni.

Mondom, én is így vagyok ezzel, de nem keserít el az érzés, mert úgy állok hozzá, hogy nem kell semmit sem elsietni, minden jön a maga idejében. Ha mi 18 évesen még nem találtunk olyat, akivel összejönne a komoly kapcsolat, akkor majd megtaláljuk később! ;) Csak próbálj meg nem negatívan gondolkodni, mert azzal csak még rosszabb lesz minden, hidd el (tapasztalat).

És sajnálom a fiúval történteket!!!


Ha gondolod, nyugodtan írj privátban!

2014. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálok pozitívabban gondolkodni. de valahogy mintha minden nappal egyre jobban fájna a dolog h elment...
2014. aug. 10. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sajnálom, ami a barátoddal történt. És megértem, hogy nagyon megviselt a dolog, hogy fáj, de lassan tovább kell majd lépned. Menni is fog, csak idő kell hozzá.

A szerelem terén meg ráérsz még.. Biztos nagyon szép lehetsz, csak ez a korosztály még nem lát túl ezen. És ne siettesd, annak semmi értelme.

2014. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!