Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 fős baráti társaságban az...

3 fős baráti társaságban az egyik fél sokszor kiabál velünk, nem érzi, hogy kedveljük őt. Ha valami nem tetszik neki, kioszt minket és általában nem szólunk neki semmit. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
volt egy csaj egy buliban akivel összejöhettem volna estére, de neki nagyon tetszett és bemutattam neki... Utána végig vele volt, de végül nem volt semmi, aztán másnap meg beszólt h behúztam a f arkam és hülye vagyok... A lényeg az h már sok alkalommal bunkózott velünk. Ő idősebb, mint mi. Ha megkérjük h vegyen vissza sztünk körberöhög.

2014. aug. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért barátkoztok vele, miért hívjátok magatokkal, ha így viselkedik veletek?
2014. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nagyképű és beszari. Vágd orba és ne fossál neki visszaválaszolni. Sztem nem kérni kéne helyetekbe hanem beszólni. Az a baj h nem mondjátok meg neki igazán amit gondoltok csak fű alatt szépen elmondjátok neki ami van. Kicsit határozottabb fellépés kéne.
2014. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedveljük, mert tud rendes is lenni... néha úgy érzem, atyáskodik felettünk.. :(
2014. aug. 8. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok és ő hány éves?
2014. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 23 éves. Mi 21- 22. Egy koliban albiban lakunk, egyetemre járunk
2014. aug. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!