Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen szar az élet?

Miért ilyen szar az élet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, viszont már most gyűlölöm az életem. Minden szórakozáshoz, hobbihoz, mindenre Pénz kell. A szüleim nem keresnek valami jól, éppen ezért nem telik új tv-re, gépre, stb, pedig én is szeretnék egy normális gépen normális játékokkal játszani. Jól is tanulok, viszont ösztöndíjat nem kapok. Már ott tartok, hogy nem akarok élni, mert nincsen barátom se. Aztán a többiek menőznek, hogy nekik ilyen 300 ezres laptop, olyan HD TV, közben se*ghülyék. Miért ilyen igazságtalan az élet? Előző életemben valami sorozatgyilkos szívtelen dög voltam?

2014. aug. 19. 20:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Meg aztán egész nap nem tudok csinálni szinte semmit szabadidőmben, mert ami elfutna a gépemen, azt már meguntam, illetve konzolom sincs, hanem yt-n nézek végigjátszásokat..
2014. aug. 19. 20:28
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Az élete mindenkinek olyan lesz amennyit kihoz belőle. Ha neked az igényeidet kielégíti hogy ott kockulsz egy monitor előtt akkor az nem más hibája.
2014. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Dolgozni? Nyárvan, diákmunka?

Remélem egyszer nekem is ennyi problémám lesz az életben.

Örülj neki. Te szegény.

2014. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Sportolj, hidd el élőben jobb mint gépen. Most mi a jobb ha a valóságban egy keménygyerek vagy, vagy pedig ha egy szaros kocka vagy aki lenyom mindenkit a cod-ban de kb 40 kiló vasággyal együtt a valóságban? Én személy szerint nem is akarok gépen játszani pedig játszhatnék ha nagyon akarnék, de minek...fölösleges időpazarlás lenne az életemből
2014. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Neked most komolyan azért szar az életed, mert nincs pénzed 300 ezres laptopra? Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.
2014. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd a tvt, a PC-t próbálj meg emberekkel találkozni. Vállalj valamilyen feladatot (fűnyírás kutyasétáltatás..) valamihez evészen biztosan értesz, szivesen csinálsz. Ezzel kis pénzt és ismerettségeket szerzel
2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden hobbihoz kell pénz. Ha van kedved menj el futni, biciklizni, ha szeretsz olvasni akkor olvass. A tönniekkel meg ne foglalkozz. Álltalában az olyanokból lesznek majd felnőttkorukra senkik akiket gyerekkorukban telenyomtak a szüleik pénzzel. Ha tényleg nincsenek barátaid akkor próbálj meg másokkal beszélgetni, szervezz közös programot. Soha ne add fel. :)
2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem sajnálatatom magam, az nem az én módszerem. Csupán eléggé elszontyolodtam azon, hogy másnak a valaga ki van nyalva, és minden van, míg más küszköd x dolgok után, és jó ha megkap belőle egy morzsát, míg a másik vígan elvan nulla munkával.


--


Nyári munkát még nem vállaltam el, jövőre már biztosan fogok.


--


Igen, valakinek például annyiban ki is merül az élet, hogy teszem azt naponta megiszik egy csésze kávét, Forbes magazint olvasva. Másnak pedig elég egy konzol, vagy egy gép.

2014. aug. 19. 20:40
 9/25 A kérdező kommentje:

"Neked most komolyan azért szar az életed, mert nincs pénzed 300 ezres laptopra? Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni."


Szerintem felesleges venni 300 ezer forintos laptopot, már fele annyiból ki lehet hozni egy normális számítógépet. Illetve már írtam, hogy nem sajnáltatni akarom magam, valamint nem azt kérdeztem, hogy "Sajnálsz-e?".

2014. aug. 19. 20:43
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

"Igen, valakinek például annyiban ki is merül az élet, hogy teszem azt naponta megiszik egy csésze kávét, Forbes magazint olvasva. Másnak pedig elég egy konzol, vagy egy gép."


Ezeket nem tudom sajnálni, ők választották a dolgot.

2014. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!