Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van a semmireval...

Nagyon elegem van a semmirevaló, rohadt, céltalan életemből, minek születtem meg egyáltalán?

Figyelt kérdés

Jól nem nézek ki, sose lesz ezért barátnőm, az emberek elfordulnak tőlem így barátaim sincsenek. Iskolában egyre kevésbé megy a tanulás minél közelebb kerülök a 12. osztályhoz, és azt se tudom mi lesz, mit akarok utána. Nagyon bánt, hogy nekem nem lehet olyan fiatalkorom mint a többieknek, mert engem nem tud senki elfogadni és bevenni a haverjai közé.

Egyre jobban utálok élni így, a legjobban a társaság hiánya bánt, hogy EGYEDÜL tölthetem minden napomat, ha társaságba megyek akkor is csak nézhetem és hallgathatom maximum a többieket.

Minek születtem meg egyáltalán, ha ilyen életem lett? Sokkal jobb lenne mindenkinek nélkülem, úgyis mindenkit csak felbosszantok már azzal, ha beszélgetni próbálok vele.


2013. dec. 6. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel ne foglalkozz én se vagyok egy szószátyár az igaz hogy én is mikor elmentem valahova akkor nem sokat beszéltem de engem igy fogadtak el vagy beszéltettek az osztálytársaim :)
2013. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Rift online.


Én középsulis koromban egy FPS-sel játszottam rengeteget. A neten rengeteg haverom lett, egész nap velük gameltem, waroztunk, minden, egy idő után pedig versenyekre is jártunk, ott pedig senki nem a jóképűséged miatt tisztel, hanem a játék tudásod miatt. Aztán az élet úgy hozta, hogy azok a barátságok most, 14 évvel később is megmaradtak, és kifejezetten mélyek, szemben a főiskolán vagy munkahelyeken kötöttekkel, amiknek pár év után vége.

2013. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 MrPifta ***** válasza:
ha nem tetszik az életed, akkor változtass rajta!
2013. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Most ez van, de ez változhat! Ez csak rajtad múlik. Ha egy társaság tagja akarsz lenni, akkor abba neked is bele kell rakni valamit. Te is mondj valami jó sztorit, nevettesd meg őket, segíts valakinek. Ha kapni akarsz, először neked kell adni.

A helyes pofi az egy dolog, hidd el, pláne egy férfinél. Egy nőnél sokkal fontosabb, hogy csinos legyen.

30 felé a nők nem jóképű pasikat keresnek, hanem egy olyan férfi, akiben maximálisan megbízhatnak, aki nem hagyja el családját és anyagi biztonságot teremt.


A te dolgod addig, hogy igenis tanulj, motiváljon, hogy jó suliba vegyenek fel, mert nagyobb valószínűséggel lesz jó munkád. Ha lesz elég pénzed, könnyebb lesz a dolgod, kiépítesz egy egzisztenciát, ami hozz magával a jó dolgokat és a további lehetőségeket.


A lényeg, hogy ehhez meglózni kell!!!!

2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*melózni
2013. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Uristen de hogy allhatsz egyaltalan igy hozzaa?? Azert van ilyen eleted mert mindenhez ennyire negativan allsz hozza,mi az,hogy soha nem lesz baratnod? Ahelyett,hogy ezen sirankoznal valtoztatni kene,es olyam emberek tarsasagat keresni akiket `nem bosszantasz fel a jelenleteddel`
2013. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Az első és legfontosabb, hogy nem hiszel magadban, ezen sürgősen változtatni kell.

A második, ne akarj megfelelni a többieknek. Légy Önmagad.

a harmadik, talán kellene egy bobbyt választani és azon belül keresni barátokat, vagy olyan személyeket, akik hasonlóan gondolkodnak mint te.

2013. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a mai,kétszínű önző undorító társadalomban az ember csakis magára számíthat.


Tudod,nekem voltak "barátaim" de egytől egyig,amikor segítség kellett,elfordultak tőlem,szartak a fejemre,ezen kívül mindig csakis én kerestem őket. Aztán mondtam magamban,hogy ebből elég. Megszakítottam velük a kapcsolatot,elkezdtem neten haverkodni,ott is ugyanez fogadott. Még a neten,az elkeseredett magányos emberek sem kerestek,akikkel megismerkedtem,ott is mindig csak én kezdeményeztem. Ebből is elég volt. Most egyedül vagyok,na és akkor mi van? Lefoglalom magam,iskolába mondjuk rühellek járni,ott is látni kell az emberek ocsmány pofáját,de ez van. Már csak 1 évem van hátra.

Szóval a lényeg ebben az idézetben van,ami nem mellesleg a kedvenc idézetem:


"

Tudjad, szíved és eszméleted minden erejével tudjad, hogy válságos pillanatokban senkire nem lehet számítani. Nincs rokon, barát, kedves, akit igazán ismersz; a nagy pillanatban mindenki eldobja az álarcot, megmutatja a nyers önzést, s te egyedül maradsz, mikor legnagyobb szükséged lenne arra, hogy melletted álljon valaki, s egy jó szóval, biztató tekintettel segítsen. Többet nem is vársz senkitől; de ezt sem kapod a veszélyben. Élj nyájasan és türelmesen az emberek között, de ne bízzál senkinek segítségében. Neveld magad magányossá és erőssé. Tudjad, hogy soha, senki nem segít. S ne sopánkodj ezen. Ember vagy, tehát nem várhatsz semmit az emberektől; s ez a természetes."

Márai Sándor

2013. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LeftBehind ***** válasza:
8. Ha csak a fele igaz ennek az idézetnek akkor tökéletesen értelmetlen az élet. Kész,jöhet a kaszás b..zmeg! Ha az egész élet arra való,hogy mindenkire idegenkénk,már jó hogy nem ellenségként nézzünk akkor szerintem felesleges itt kolbászolni. Nem tudom te hogy vagy vele,de számomra nincs olyan tárgy,pénz vagy rang amiért eldobnám a barátság és a tiszta szerelem eszméjét.
2013. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

LeftBehind:


Mivel én igazat adok az idézetnek,abban is egyetértek hogy nincs értelme az életnek. Öngyilkos nem leszek,de azért nem lenne rossz ha egyik nap nem kelnék fel többet.

Jó neked,ha vannak barátaid,valamint szerelmed. Nekem nincs egyik sem.

2013. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!