Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek mondhatnám el a legmélye...

Kinek mondhatnám el a legmélyebb érzéseimet?

Figyelt kérdés
Hogy találhatnék valakit akinek elmondhatnám azt a bánatot magányt amit érzek?körülbelül 1 éve nem beszéltem senkivel a nélkül hogy ne jatszottam volna el hogy semmi bajom.ami nekem van az nem élet hanem csak szenvedéssel teli lét.van családom de nem tudom szeretni.a legtobb amit erezni tudok az sajnalat.csak egy ember irant erzek szeretetet.ugy érzem halott vagyok belül.banom hogy megszulettem de mivel igy lett én már csak a halált várom.

2014. aug. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nyugodtan "kiöntheted a lelkedet", ugyanis hiába vagyok idegen egy ilyen "anonim oldalon", ha akarnék se tudnék visszaélni a megszerzett információval. Szóval, ha szeretnéd dobj meg egy üzivel, én pedig majd segítek, amiben csak tudok :)
2014. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én naplót írok, nekem az mindig segít. De ha odaállsz a tükör elé, az is sokat segít. A lényeg, hogy vagy kiírd magadból, vagy mondd ki, hogy mi bánt.
2014. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ! úgy vélem, elég jol tudok hallgatni és mások lelki gondjain segíteni. Nagy szeretettel teszem ezt, kb. Ez éltet engem. Tehát, ha még aktuális, írj nekem nyugodtan, s majd összehozunk valamit :)


(Magányos) 22f

2014. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!