Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Privát számot ti fel szoktatok...

Privát számot ti fel szoktatok venni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta hívogat valaki privát számról, már kb. 10-szer, de nem merem felvenni a telefont.
2014. szept. 7. 09:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
9%
Fel, de előtte utána keresek az adott szolgáltatónál (telenor, voda, t-mobile.
2014. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
19%

Igen, nem szólalok bele 5 másodpercig, majd leteszem, ha nem nyikkan bele a másik.

Ha ez megismétlődik, akkor elutasítom a hívást: ha olyan fontosat akar mondani, akkor visszaállítja a telefonját normális kijelzésre.

2014. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Én nem saját telefonról szoktam telefonálni, hanem irodából vendégségből, utcai fülkéből. Nem áll hatáskörömben, hogy megváltoztassam más számának a kijelzését.
2014. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Szerintem ez valami telefonos ügynök lehet, mert ma is 9-kor kezdett el először zaklatni, ha legközelebb hív, azt csinalom, amit a 2-es kommentáló.
2014. szept. 7. 09:47
 5/43 anonim ***** válasza:
59%

Ja, én az ügynököket fel szoktam jelenteni a rendőrségen. Ugyanis titkos a számom, csak illegális úton szerezhették meg.

Hívd vissza munkaidőn kívül, és ha ki van kapcsolva vagy ha bemondja az automata, milyen cég, akkor megtudod, és akkor megnyugodhatsz, hogy nem valami fontos hívás!

2014. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, már csak azért is, mert a munkahelyem lévő vezetékes telefonok nem küldenek hívószámot. Gyártásmérnök vagyok, ha éppen ügyeletet adok, akkor bármikor hívhat egy céges mobillal nem rendelkező kolléga segítséget kérve. Ha esetleg egy ügynökbe futok bele, akkor gyorsan lerázom.
2014. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem veszem fel!
2014. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
A privát szám nekem azt jelenti, hogy nem látod a hívó számát. Akkor azt, hogy a francba tudja bárki is leellenőrizni, illetve visszahívni?
2014. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
54%

A 2-es vagyok, köszönöm. Amúgy egyetértek azokkal is, akik nem veszik fel.

Csupán csak azért veszem fel arra a pár másodpercre, mert már jártam úgy, hogy éppen külfüldről hívtak fontos dolog miatt és valamiért nem jelezte ki a telefonom a számot.

Viszont tuom, hogy veszélyes is egy kicsit felvenni, mert hallatszanak a háttérzajok.

A telefonügynökök pedig nyugodtan hívhatnának normális számokról, gyorsabban vennék fel az emberek a telefont.

2014. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Megint hívott, felvettem, nem szólt bele senki, majd 5 mp után lerakta...
2014. szept. 7. 09:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!