Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most kezdtem az egyetemet és...

Most kezdtem az egyetemet és nem érzem jól magam, magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak az első héten vagyok túl, de már utálom, pedig nagyon vártam. Albérletben lakom egy másik lánnyal, de alig van itthon, így nem tudok kihez szólni. Minden olyan új és idegen, nem ismerek senkit. Nem vagyok valami harsány típus, félek odamenni emberekhez. Nem tudom, mi lesz így velem. Mit csináljak?
2014. szept. 7. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj, sok újdonság van, majd alakulnak a dolgok, lesznek barátaid! 1 hét! az semmi.
2014. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap kell, mire teljesen tisztában leszel a dolgokkal. addigra megismered a csoporttársaid, lesznek barátaid, megszokod az új környezetet, az új tanulási módszereket, stb.
2014. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig otthon ülni. Szervezhetsz a évfolyamtársakkal találkozót, meg bármit. Meg elég ha szimplán bejársz órákra, eljársz a közös bulikba, sörözésekre és máris kialakul a társaságod.
2014. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok. Ki fog alakulni majd, de nyitni kell az emberek felé, legyél közvetlenebb. Beszélgess szaktársaiddal, így tudsz pár barátot/ismerőst szerezni.
2014. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 És aki nem bulizós?


Szerintem várj még egy kicsit, ez még csak az első hét. Szinte még alig ismered a csoporttársaid. De az is lehet, hogy nem is a csoporttársaid között fogsz barátokat találni.

2014. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Légy önmagad legjobb barátja!

Tudsz -ha akarsz- programokat csinálni magadnak, hiszen biztosan van olyan látnivaló a városban, amit nem ismersz/ismertél eddig.

Minnél görcsösebben keresel a szabadidő agyoncsapásához társat, annál kevésbé sikerül (mert könnyen "nyomulós"-nak tartanak) és annál fájóbb a sikertelenség.

2014. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:49...Én sem vagyok bulizós, de azért beülni a többiekkel valahova, vagy egyetemi bulikba le lehet menni, és akad 1-2 ismerős arc akivel dumálhatok.
2014. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el gólyatáborba. Akkor egy életre megutálod. :)
2014. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!