Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek mi a tapasztalata, mit...

Kinek mi a tapasztalata, mit tud errol? 1 honapja szakitottunk baratommal es nem rogton azota, hanem kb 2 hete minden ejjel vele almodok, van h 2szer is.

Figyelt kérdés
Hianyzik meg, szeretem is, de mar nem annyira. Neki van mar bnoje, tovabblepett elvileg. (3eves kapcsolat volt )

2014. szept. 15. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy baromi nehéz. Velem négy hónapja szakítottak, de még mindig rossz - ugyan már nem annyira, amennyire az elején, de rossz. Én jelenleg nem igazán látom a végét, vagyis, tudom, hogy egyszer vége lesz ennek az egész "szenvedésnek", de nem igazán megy. Sokat haladtam már, sok munka volt abban, hogy idáig eljussak, de mégis, néha úgy érzem, hogy megragadtam valahol...
2014. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szereted és hiányzik, talán megbántott is vagy, ezért álmodsz vele, több hónap kell a felejtéshez, és ha majd továbblépsz, akkor elmúlnak ezek az álmok.
2014. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!