Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden barátom hanyagol. Mit...

Minden barátom hanyagol. Mit tegyek? 14/Fiú

Figyelt kérdés
Van egy-két olyan barátom,akikről eddig azt hittem, hogy igaz barátok,de most ugyerzem tévedtem.(köztük a legeslegjobb barátom akit születésemtol ismerek). Meg ottvan köztük a csaj is aki tetszik..de úgy az utóbbi időben senkit nem érdekel h mivan velem ,a családomon kívül. Ez nekem nagyon rosszul esik, és letör...ilyenkor általában a zenébe és a fociba zarkozom el,mert ők sose ba**nak át. Bár a foci sajnos megtette,de ő az egyedüli értelmes dolog az életemben. Biztos vagyok benne,hogy az is kozrejatszik ebben,hogy nem vagyok egy társasági ember,de ez annak is az oka,hogy az en korosztalyom milyen korcs,semmi korosztaly sajnos :( (tisztelet a kivételnek). De igyis szeretniuk kéne,ha igaz barátok lennének,nem?mit tudok tenni ez ellen,h ne érezzem magam ilyen egyedül?
2014. szept. 23. 19:40
 1/3 anonim válasza:

Én idősebb vagyok, és velem is ugyanez a helyzet. Leírok 2 érdekes esetet.

Volt 2 ismerősöm (egyik fiú, másik lány) Akiket eléggé hanyagoltak a többiek, lényegtelennek találták őket. Az történt h a fiú elkezdett gyúrni és elég hamar meglátszott rajta. (gondolom szedett vmit, de soha nem vallotta be) A lány elkezdte magát sminkelni, szoli, műköröm ruhák stb szóval mindketten menők lettek, pedig nem is olyan rég, még mindenki átnézett rajtuk, ma buliznak, jól érzik magukat. Tehát mi a tanulság?

Ha trendi vagy, ha fecebookra sokképet töltesz fel amin jól nézel ki az hozza a likeolókat, a rajongókat és máris népszerű leszel, és nem maradsz egyedül. Lényegtelen a tartalom, csak a forma a fontos.

Ez a véleményem.

2014. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ,de inkább utaljanak azért aki vagyok,mintsem szeressenek azért aki nem ;)
2014. szept. 24. 15:14
 3/3 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek bárkivel mert én mindenkit szeretek. 
2014. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!